REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Aktywni" na rowerach

Turystyka

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym 28 sierpnia w Długosiodle przez Stowarzyszenie „Aktywni”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Blisko 30-kilometrowa trasa prowadziła najciekawszymi i unikatowymi terenami gminy Długosiodło i Puszczy Białej. Udało się za trzecim razem, wcześniej dwukrotnie organizatorzy przekładali termin rajdu ze względu na obfite opady deszczu. W niedzielne przedpołudnie 28 sierpnia pogoda była rewelacyjna, dzięki czemu rowerzyści mgoli bezpiecznie przejechać zaplanowaną trasę. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję na własne oczy zobaczyć liczne gatunki ptaków i roślin, a także zwiedzić i poznać historię XIX-wiecznego dworku w Grądach Szlacheckich. Jedną z atrakcji było także ognisko w miejscu wypoczynku i rekreacji nad Narwią w Ostrymkole Dworskim. Rajd rowerowy okazał się dużym sukcesem, a zadowolenie uczestników sprawiło, że organizatorzy (Stowarzyszenie „Aktywni”) zadeklarowali, że w planach mają kolejne tego typu przedsięwzięcia. Kto wie, być może dzięki oddolnym inicjatywom rekreacyjne wycieczki rowerowe na stałe zawitają do Długosiodła. Wydarzenie dofinansowane zostało z budżetu Powiatu Wyszkowskiego.

Stowarzyszenie "Aktywni"

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Gmina Długosiodłorajd rowerowyStowarzyszenie „Aktywni”

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA