REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Aktywni" na rowerach

Turystyka

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym 28 sierpnia w Długosiodle przez Stowarzyszenie „Aktywni”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Blisko 30-kilometrowa trasa prowadziła najciekawszymi i unikatowymi terenami gminy Długosiodło i Puszczy Białej. Udało się za trzecim razem, wcześniej dwukrotnie organizatorzy przekładali termin rajdu ze względu na obfite opady deszczu. W niedzielne przedpołudnie 28 sierpnia pogoda była rewelacyjna, dzięki czemu rowerzyści mgoli bezpiecznie przejechać zaplanowaną trasę. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję na własne oczy zobaczyć liczne gatunki ptaków i roślin, a także zwiedzić i poznać historię XIX-wiecznego dworku w Grądach Szlacheckich. Jedną z atrakcji było także ognisko w miejscu wypoczynku i rekreacji nad Narwią w Ostrymkole Dworskim. Rajd rowerowy okazał się dużym sukcesem, a zadowolenie uczestników sprawiło, że organizatorzy (Stowarzyszenie „Aktywni”) zadeklarowali, że w planach mają kolejne tego typu przedsięwzięcia. Kto wie, być może dzięki oddolnym inicjatywom rekreacyjne wycieczki rowerowe na stałe zawitają do Długosiodła. Wydarzenie dofinansowane zostało z budżetu Powiatu Wyszkowskiego.

Stowarzyszenie "Aktywni"

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Gmina Długosiodłorajd rowerowyStowarzyszenie „Aktywni”

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jedyny taki bal. Zespół Szkół nr 3 bawił się na studniówce!
Pani Sawicz -przepiękna kobieta. Prawdziwa dama, zawsze z klasą i wdziękiem
Magda
Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PSL policzył ile kasy potrzeba na odprawy dla ewentualnych zwalnianych ze stanowisk urzędników ? To na pewno nie tylko starosta
mieszkaniec
Wszystko się udało poza... frekwencją
Mnie się nie podoba to, że wydział promocji zajmuje się konfliktowaniem środowisk, dzieleniem ludzi na lepszych i gorszych, podkradaniem imprez ich twórcom, podłym i pozbawionych szacunku stosunkiem do mieszkanów (patrz: cytaty ze spotkania komisji w stosunku do mieszkańców), przepieprzaniem pieniędzy na bezsensowne inwestycje, których nie chcą mieszkańcy (patrz: np. napis na placu), wpieraniem wyłącznie inicjatyw "swoich" ludzi (to widać przy konkursach ofert). Nie podoba mi się, że to nie jest wydział dla realizacji potrzeb mieszkańców i słuchania ich, a do realizacji niespełnionych ambicji członków wydziału, którzy w zasadzie działają pod siebie, pod swoje interesy, a jak ktoś przyjdzie na wydarzenie to nieistotny, nieplanowany gratis. Dlatego też, co widać w artykule nie ma w ogóle autorefleksji nad przyczynami niepowodzeń imprez. To nie ich wina. Ludzie są do bani.
Maniek Maniuś
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei

REKLAMA