REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Sportowo i muzycznie w Gulczewie

Rozrywka

27 sierpnia w Gulczewie odbył się rodzinny festyn sportowo-rekreacyjny. Była to impreza typowo integracyjna a jej wyczekiwana atrakcją były jak zwykle konkurencje sprawnościowe.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Głównym punktem festynu był mecz towarzyski Samorządowcy kontra Gospodarze. Po zaciętej walce, w wyjątkowym upale, mecz zakończył się z wynikiem 3:0 dla Gospodarzy. Podczas imprezy każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przeprowadzono indywidualne konkurencje sportowe. Była m.in. gra w mini golfa, tenisa i badmintona. Najmłodsi wzięli udział w zmaganiach tj.: rzut woreczkiem do celu, rzut piłką do celu, gra w piłkę nożną a także mieli możliwość skakać i szaleć na dmuchanych zamkach. Oczekiwanym momentem pikniku był występ zespołów disco polo. Jako pierwszy na scenie wystąpił lokalny zespół "Albik" - to młoda grupa muzyczna założona na początku 2020 roku w Wyszkowie na czele z charyzmatycznym liderem Albertem Ciemerychem. Formacja wykonała "Nocą przyszła do mnie", "Moja Królowa", "Loui Vuiton". Gwiazdą sobotniego wieczoru w Gulczewie był zespół "Topky" z wokalistkami Angeliką Żmijewską i Paulą Karpowicz, które porwały wszystkich do wspólnej zabawy. Artystki zorganizowały konkurs tańca dla najbardziej odważnych uczestników oraz zaprosiły najmłodszych na scenę, gdzie odbył się pokaz puszczania baniek mydlanych i konfetti. Podczas festynu na uczestników czekałay stragany, poczęstunek z grilla serwowany przez strażaków z OSP Gulczewo. Na zakończenie pikniku odbyła się zabawa taneczna "pod chmurką".

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówGulczewofestyn sportowo - rekreacyjny

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA