REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Letnie Warsztaty Artystyczne w WOK "Hutnik"

Rozrywka

W WOK "Hutnik" odbyły się Letnie Warsztaty Artystyczne prowadzone przez instruktorów Autorskiej Szkoły Artystycznej "Tomitofa".

Galeria zdjęć


REKLAMA

W czasie dwóch turnusów warsztatów uczestnicy zajęć w wieku od 7 do 13 lat codziennie, pod okiem wykwalifikowanych artystów, zgłębiali tajniki aktorstwa, śpiewu i tańca. Zajęcia prowadzili wykładowcy ASA "Tomitofa". Warsztaty zostały zorganizowane we współpracy z WOK Hutnik. Taniec współczesny poprowadziła mgr sztuki Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, tancerka, choreograf - Iryna Kupriianova, zajęcia śpiewu - mgr sztuki Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie Magdalena Kamińska, natomiast zajęcia teatralne - aktor teatralny oraz filmowy Piotr Kamiński. W warsztatach wzięło udział czterdzieścioro pięcioro dzieci z Wyszkowa i okolic. Uczestnicy mogli odkrywać swoje artystyczne umiejętności, pracować nad opanowaniem tremy, ćwiczyli dykcję, emisję głosu oraz pamięć, trenowali kondycję fizyczną oraz koordynację ciała, uczyli się kreatywności. Była to także wspaniała zabawa oraz tworzenie pozytywnych relacji między rówieśnikami, a także możliwość nawiązania nowych przyjaźni. Wszystkie dzieci biorące udział w tym artystycznym wydarzeniu okazały się bardzo utalentowane i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Dla wielu z nich udział w warsztatach stał się początkiem nowej pięknej przygody a nawet pasji. Zajęcia były nieodpłatne dla uczestników.

Źródło: WOK "Hutnik"

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówWOK "Hutnik"Letnie Warsztaty Artystyczne z ASA "Tomitofa"ASA "Tomitofa"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA