REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Elektryk wciąż wśród zawodów, które dają stabilną przyszłość. Już teraz kurs zrobisz online

Kącik Prasowy

Szanowany zawód, różne możliwości specjalizacji, wiele miejsc pracy do wyboru, atrakcyjne wynagrodzenie to wszystko jest w zasięgu ręki. Wcale też nie trzeba wielu lat nauki i wyrzeczeń. Tym bardziej że już teraz do części teoretycznej można przygotować się w zaciszu domu, dzięki temu, że jest dostępny kurs online. Zaocznie i w rok. Czy można przegapić taką szansę?

REKLAMA

 

Nowy zawód albo nowe możliwości w obecnej pracy

Warto rozwijać się w każdym wieku, dzięki temu jesteś bardziej atrakcyjny na rynku pracy bądź dla obecnego pracodawcy. Uprawnienia elektryka otwierają drzwi do atrakcyjnego zawodu. Może to być pomysł na przebranżowienie, całkowitą zmianę zawodowego kursu albo podniesienie kompetencji. Tego typu uprawnienia przydają się w firmach budowlanych i na produkcjach, a także wśród fachowców świadczących usługi na rzecz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Więcej informacji na temat pracy elektryka znajdziesz na stronie https://www.zawodelektryk.pl/. Tam też w skrócie opisany został internetowy kurs przygotowujący do egzaminu na elektryka.

Dobry fachowiec zawsze znajdzie pracę, co ciekawe elektryków w wielu regionach Polski wciąż brakuje. Wystarczy zajrzeć na prognozę zapotrzebowania na pracowników (Barometr Zawodów), by sprawdzić zapotrzebowanie w swoim regionie. W 2022 roku większość obszarów w Polsce pokryta jest kolorem żółtym, który oznacza deficyt poszukujących pracy. W kilku regionach występuje duży deficyt. Ta mapa pokazuje, że warto kształcić się w tym kierunku. Zwłaszcza że obecnie elektrycy mają różne specjalizacje do wyboru, co czyni ten zawód jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Jak przebiega kurs online?

Zapisujesz się na kurs, wykłady odbywają się online, praktyki raz na kilka tygodni podczas weekendowych zjazdów. Kończysz kurs, zdajesz egzamin i jesteś elektrykiem. W Szkole Partnerskiej Viessmann praktykujesz na nowoczesnej technologii, dlatego podczas egzaminu praktycznego nic Cię nie zaskoczy, podobnie jak w przyszłości w pracy.

Wykłady odbywają się przez internet, w godzinach wieczornych. Kurs trwa rok. Oznacza to, że w ciągu 12 miesięcy, w zasadzie niecałych, bo nauka trwa od września do czerwca, możesz zdobyć uprawnienia do wykonywania bardzo atrakcyjnego zawodu. Wszystko jest w Twoich rękach. Więcej na temat zajęć i kwalifikacji na stronie: zawodelektryk.pl. Na tej stronie znajdziesz również formularz, dzięki któremu możesz zapisać się na kurs. Warto również wiedzieć, że kurs jest od podstaw. Nie musisz wiedzieć nic o prądzie, wszystkiego nauczysz się na kursie.

Dobry elektryk zawsze miał i będzie miał zlecenia. Jest to ten zawód, na którego zapotrzebowanie nie maleje. Dlatego opłaca się inwestować w tego typu kursy.

Materiał zewnętrzny


 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA