REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Warszawa - miasto stworzone dla eventów

Turystyka

"Warszawa da się lubić". Zwłaszcza event managerom, którzy szukają odpowiedniej lokalizacji do organizacji imprez integracyjnych dla firm. Od wielu lat stolica Polski zajmuje niezaprzeczalną, pierwszą lokatę jeśli chodzi o możliwości podejmowania u siebie pracowników małych i dużych przedsiębiorstw oraz korporacji, którzy przybywają tu ze stołecznych lub okolicznych firm, by bawić się w duchu integracji i team-buildingu. Mnogość możliwości, całą masą przeróżnych lokalizacji i obiektów wprost prześcigających się w potencjale pod określone rodzaje eventów firmowych - to tylko niektóre z zalet Warszawy, które dają jej absolutny prym w całym kraju.

REKLAMA

Co sprawia, że gród Warsa i Sawy tak bardzo wyróżnia się na tle innych polskich miast? Jakie aspekty najbardziej sprzyjają naszej stolicy i co sprawia, że jest ona nie tylko stolicą administracyjną, ale także eventową naszego kraju?

Po pierwsze - od konferencji do konkurencji

Śmiało zaryzykować można tezę, że firma organizująca eventy może tu zrealizować w zasadzie każdy rodzaj wydarzenia. Od koncertów po gry planszowe i od zbiorowych ćwiczeń w basenie po lot szybowcem. Podobnie sytuacja ma się w przypadku imprez dedykowanych pracownikom firm i przedsiębiorstw. Chcemy zafundować naszym księgowym, programistom i kierowcom warsztaty ekologiczne? Nie ma sprawy - stolica oferuje dziesiątki malowniczych parków, skwerów i innych terenów zielonych, przebywanie, w których pozwala szybko zapomnieć, że cała impreza odbywa się w kilkumilionowym mieście. Naszym celem jest organizacja „indoors” podczas prezentacji, konferencji lub pokazu? Miasto z Syrenką w herbie jest przygotowane na taką ewentualność od zarania dziejów. Sale konferencyjne wielkie i niewielkie, sale koncertowe, galowe, balowe - wszystko to znajduje się w jednym mieście, a zdecydowana większość takich obiektów przygotowana jest na przemówienie, warsztaty, szkolenia i pokazy każdej wielkości - od tych zupełnie kameralnych po masowe.

Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Po drugie - stolica Polski to stolica rozrywki?

Odpowiedź brzmi tak. Warszawa od dawna uchodzi za najbardziej rozrywkowe miasto Polski. Nic dziwnego - stolica każdego kraju cieszy się największą sławą i jest pierwszym celem turystycznym ludzi niemających pojęcia o danym państwie. Kluby, restauracje, „imprezownie” i wszelkiego rodzaju lokale cieszą się wielkim zainteresowaniem w każdy weekend (i nie tylko) i z przyjemnością stają się przystankiem lub ostatnim celem imprezy integracyjnej. Niebagatelną zaletą grodu nad Wisłą jest fakt, ze mieszka tu cały przekrój naszego społeczeństwa. Nikt nie jest zbyt dziwny, panuje ogólnie pojęta tolerancja, tak więc imprezowe wieczory we wszelkiego rodzaju barach, dyskotekach i tym podobnych są niezwykle pozytywne i wciągające. Taka atmosfera zdecydowanie sprzyja organizacji imprez integracyjnych nie tylko dla polskich firm i polskich pracowników, ale także koleżanek i kolegów zza granicy. W porównaniu ze stolicą Niemiec, Holandii czy Belgii, Warszawa zupełnie nie ma się czego wstydzić w kwestii możliwości organizacji w jej granicach porządnego team buildingu i integracji.

Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Miasto prestiżu, miasto biznesu

Każda stolica Europy stała się już stolicą biznesową danego kraju. Co za tym idzie, organizacja wieczoru tematycznego, serii gier i zabaw czy konferencji dla pracowników firmy akurat tutaj stanowi swego rodzaju prestiż i wyróżnienie. Miasto od bardzo dawna trzyma określony, wysoki poziom jeśli chodzi o biznes, warunki zatrudnienia, traktowania pracowników i podejścia do tematu integracji i budowania zespołu przez różnego rodzaju aktywności niezwiązane z codzienną pracą zawodową. Dlatego też nie jest dziwnym fakt, że Warszawa nie ma sobie równych, jeśli chodzi o organizację przedsięwzięcia, którego celem jest scalanie zespołu, nawiązywanie więzi między członkami personelu, a przez to poprawienie wyników firmy.

Fot. unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Materiał zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA