REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Akcja krwiodawstwa w Długosiodle

Powiat

Porębska Kropelka Oddział Klubu HDK Legion zaprasza 23 września do oddania krwi podczas mobilnej akcji krwiodawstwa w Długosiodle.

REKLAMA

- Dla ciebie, to tylko kilka minut, a dla drugiego człowieka - szansa na normalne życie - zachęcają organizatorzy akcji.

Krwiobus stanie na parkingu przy Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle. Rejestracja krwiodawców będzie prowadzona w godz. 9.00 - 13.00.

Na krwiodawców będzie czekał słodki poczęstunek od Cukierni Romanowski i sołectwa Łączka a także gadżety i małe upominkipartnerów akcji. Podczas akcji będzie możliwość zarejestrowania się w bazie Fundacji DKMS jako potencjalny dawca krwiotwórczych komórek macierzystych. Organizatorzy przeprowadzą również zbiórkę plastikowych korków i nakrętek.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


ZabrodziePorębska Kropelka Oddział Klubu HDK Legion

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA