REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Podrabianą" odzież sprzedawali w lumpeksie. Wartość ubrań 70 tys. zł!

Na Sygnale

Wyszkowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli "podrobioną" odzież znanych światowych marek. Wartość ubrań wyceniono na blisko 70 tys. zł. Właścicielom grozi do 2 lat więzienia.

REKLAMA

Wyszkowscy policjanci od lat współpracują z przedstawicielami znanych firm w celu wyeliminowania handlowców oferujących do sprzedaży podrobione towary. Po południu we wtorek 12 lipca funkcjonariusze z referatu do walki z przestępczością gospodarczą skontrolowali jeden z wyszkowskich sklepów z używaną odzieżą. Z ustaleń policjantów wynikało, że w sklepie sprzedawane są nowe, nieużywane i ometkowane podróbki. Kiedy kryminalni weszli do środka, zauważyli ubrania z zastrzeżonymi znakami towarowymi, które były oferowane do sprzedaży. Efektem pracy śledczych było ujawnienie i zabezpieczenie ponad 1000 sztuk m.in. bluz, kompletów dresowych, T-shirtów, czy skarpet, które bezprawnie były oznaczone zastrzeżonymi znakami znanych światowych marek. Wartość zabezpieczonych podróbek biegły wstępnie oszacował na blisko 70 tys. zł. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. 

Źródło: KPP w Wyszkowie

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Rusza budowa napisu na pl. Miejskim
Nie wiara lecz wiedza jest treścią moich wpisów.
roms do "do roms"
Wyszków. Będzie podwyżka opłaty za śmieci?
OD STYCZNIA 2023 ROKU MOŻNA OGRANICZYĆ KOSZTY ODBIORU ZA ODPADY. CZY NIE MOŻNA OGRANICZYĆ ODBIORU ODPADÓW PAPIEROWYCH 1 RAZ W MIESIĄCU ZAMIAST 2 RAZY? TYCH ODPADÓW JEST NIEWIELE. CZĘSTO ŚMIECIARKA PRZEJEŻDŻA NA PUSTO. TAK ZROBIONO Z ODPADAMI ZE SZKŁA. OBECNIE ODBIERANE SĄ 1 RAZ W MIESIĄCU , A POPRZEDNIO 2 RAZY I W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY
WYNALAZCA
Wyszków. Będzie podwyżka opłaty za śmieci?
Można by było pomyśleć o obniżce jeśli mniej trzeba zapłacić firmie odbierającej odpady i choć trochę ulżyć mieszkańcom w dobie szalejącej inflacji . Ale nie, na taki pomysł to już Pan burmistrz nie wpadł…..?
tuba
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Listopad 2022
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Andrzeja, Maury, Ondraszka

REKLAMA