REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pascal rozda świadectwa i nagrodę im. Katarzyny Kamienieckiej

Nauka

W piątek 24 czerwca odbędzie się uroczyste rozdanie świadectw i wręczenie nagród im. Katarzyny Kamienieckiej dla absolwenta, który uzyskał najwyższy wynik z państwowego egzaminu zawodowego w sesji zima 2022 oraz dla słuchacza z najwyższą frekwencją i bardzo dobrymi wynikami w nauce. 

REKLAMA

Katarzyna Kamieniecka była wspaniałą osobą, o ciepłym sercu, która sprawowała funkcję dyrektora Szkoły Pascal w Wyszkowie, dlatego nagroda została ustanowiona, aby uczcić jej pamięć, wyróżniając co roku w dniu Jej urodzin dwóch najlepszych słuchaczy naszej szkoły. Tegoroczne uroczyste rozdanie świadectw i wręczenie nagród im. Katarzyny Kamienieckiej dla najlepszego absolwenta odbędzie się 24 czerwca o godz. 18:00 w auli Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, przy ul. Geodetów 45A w Wyszkowie. 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Bug Wyszków ma nowego trenera
Ogrodziński był taki evropejski, taki fachman, a że wyników sportowych nie było, to nie miało znaczenia. Nagle tłuste koty z zarządu Bugu, po potyczkach przegranych z byłym prezesem Andrzejewskim, postanowiły coś pomieszać, może większa kasa się pojawi bo za tą nie da się żyć. Nowy intelektualista Cegiełko, podobno książkę o piłce napisał, będzie zaskakiwał pozytywnie, jak Sousa, który po krótkim czasie podjął inne wyzwanie. Poczekamy, Ogrodziński szorował z Bugiem po dnie, gorzej być nie może, ale życie może zaskoczyć.
Co tam panie w piłce wyszkowskiej
Magazyn za płotem niemile widziany. Mieszkańcy Lucynowa protestują
Niech gmina stawia magazyny obok domu Burmistrza. O swoja rodzinę umie zadbać, a niedogodności mieszkańców ma gdzieś. Liczy się kasa, nie człowiek
Mieszkanka Wyszkowa
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
To słowa rzeźbiarza?
C

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Poniedziałek
Lipiec 2022
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA