REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

SM "Przyszłość": w zarządzie zmiany, w radzie bez zmian

Miasto

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" w Wyszkowie ma nowego członka. Z funkcji po wielu latach odeszła Barbara Roicka. W tym roku powinny też odbyć się wybory rady nadzorczej, ale nie są one planowane z uwagi na obowiązujący stan zagrożenia epidemiologicznego.

REKLAMA

Barbara Roicka pracowała w zarządzie SM "Przyszłość" od 2009 roku. Po jej odejściu, rada nadzorcza uzupełniła skład zarządu. Miejsce Barbary Roickiej zajęła Agnieszka Król - główna księgowa w największej wyszkowskiej spółdzileni mieszkaniowej. W zarządzie będzie pracowała razem z prezesem Mirosławem Marszałem i zastępcą prezesa ds. technicznych Jerzym Prusakowskim. 

W tym roku zmiany powinny nastąpić także w radzie nadzorczej SM "Przyszłość". Walne zgromadzenia członków spółdzielni, na których powinny zostać przeprowadzone wybory członków rady nadzorczej, nie są jednak planowane. 

- Przepisy nie zmieniły się. Mamy stan zagrożenia epidemiologicznego. Kadencja rady nadzorczej automatycznie ulega przedłużeniu - do czasu odwołania stanu zagrożenia związanego z pandemią covid-19 - mówi prezes zarządu spółdzielni Mirosław Marszał.

W skład rady nadzorzej wchodzą obecnie: Tadeusz Ciurzak (przewodniczący), Jan Dawidzki, Elżbieta Gajcy, Bronisław Gołębiewski, Genowefa Kamińska, Dariusz Kądziela, Mirosław Michalski, Magdalena Rzewnicka, Zofia Serzysko, Emilia Skrzecz, Józef Wasilewski, Bolesław Zyśk. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Dziki
A czego boi się ta cała spółdzielnia że nie może zorganizować wyborów do rady nadzorczej. Pandemia? Co za głupoty. Gdzie jest ten haczyk?
edyta
Wyszków ukazuje kolejnego Pana na prywatnym folwarku, tak to wygląda, XXI wiek, wydaje nam się, że żyjemy w cywilizowanym świecie, a rzeczywistość mieszkańców i spółdzielni Przyszłość ukazuje nam zupełnie coś innego, niewiarygodne. Obserwując Wyszków od 19 lat i tego typu historie, zaczynam rozumieć dlaczego nie warto tu się osiedlać, z prasy można wyczytać, że pan Prezes jest ponad wszystkim i wszystkimi, prawem również, On nie respektuje nawet prawomocnych wyroków Sądu.. i taka osoba jest na stanowisku, które powinno być przykładem dbania o dobro mieszkańców Wyszkowa. Żenujące.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Magazyn za płotem niemile widziany. Mieszkańcy Lucynowa protestują
Niech gmina stawia magazyny obok domu Burmistrza. O swoja rodzinę umie zadbać, a niedogodności mieszkańców ma gdzieś. Liczy się kasa, nie człowiek
Mieszkanka Wyszkowa
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
To słowa rzeźbiarza?
C
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
Plebejski stosunek Wyszkowian jest taki sam jak reszty mieszkańców tego kraju. Bytowanie ze sztuką nie jest im do życia potrzebne. Ile za takie wiewiórki można by zasiłków wypłacić, a ile piwa kupić prawda. Każda taka inwestycja będzie pobudzała malkontentów, ale jest potrzebna. Każda, w każdej formie. Ona przetrwa, nie zostanie przejedzona, ani przepita. Zostanie dla pokoleń bardziej świadomych obywateli tego miasta
Na plus

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Poniedziałek
Lipiec 2022
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA