REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Norwid i Chopin razem w Dębinkach

Kultura

Zapraszamy do Muzeum Norwida do Dębinek na cykl koncertów muzyczno-poetyckich. Począwszy od 4 czerwca do 24 września, w niedzielne popołudnia (o godz. 16.00), odbędą się godzinne spotkania z poezją Norwida i muzyką Chopina w wykonaniu czołowych artystów. Znamy już harmonogram czerwcowych koncertów.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny cykl koncertów plenerowych "Letnie, niedzielne popołudnia z Norwidem i Chopinem w Dębinkach". Wstęp wolny! - zachęcają organizatorzy.

Dodatkowo, wzorem ubiegłego roku, Muzeum zapewnia bezpłatny transport autokarowy z Warszawy a tym razem również z Wyszkowa: 

- WARSZAWA - odjazd z Placu Defilad (pobliże stacji metra Centrum) o godz. 14.30, powrót z Dębinek o godz. 17.30.

- WYSZKÓW - odjazd z przystanku MZK ul. Sowińskiego (przy Galeo) o godz. 15.15, powrót z Dębinek o godz. 17.30.

Na cykl muzyczno-poetyckich wydarzeń w czerwcu w Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach złożą się cztery koncerty: 4, 11,18 i 25 czerwca. Har,onogram koncertów w kolejnych miesiącach będziemy publikować na bieżąco. 

- Drodzy Państwo, ktokolwiek będziesz w dębinkowej stronie, zapraszamy na muzykę i słowo w cieniu starego parku. Muzeum, w tej formie, zaczyna żyć - zachęcają twórcy Muzeum: Powiat Wyszkowski, Gmina Zabrodzie, Fundacja Museion Norwid oraz dyrekcja instytucji. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Fryderyk ChopinCyprain NorwidFortepian ChopinaDębinkiMuzeum Norwida w Dębinkach

Komentarze

Katarzyna
Cykl koncertów Dębinkach to prawdziwa uczta dla ducha! Doskonały pomysł ożywienia podupadłego pałacu, który za kilka lat mógłby stać się prawdziwą ruiną. Muzeum Norwida jeszcze nie ma, bo nie ma eksponatów, ale zapał dyrektora i miejscowych ludzi kultury podnosi na duchu. Jeśli chcecie państwo spędzić popołudnie w miłym towarzystwie, w atmosferze Romantyzmu i na łonie natury to trzeba tu przyjechać. Pan Karol Stępkowski, reżyser jest rewelacyjny!

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

22-latka zginęła na miejscu. Szła pieszo "ósemką" (AKTUALIZACJA)
Samobój? Tylko szkoda kierowcy.
Dyniek
Wandale dewastują teren i infrastrukturę SP nr 4
Nie było innego pomysłu na pozbycie się zaspanego Wysockiego, co teraz rzeźbi w "ochronie środowiska".
Katarzyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Poniedziałek
Maj 2023
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Benity, Maksymiliana, Teodozji

REKLAMA