REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Norwid i Chopin. Muzeum w Dębinkach zaprasza na cykl koncertów

Kultura

W sezonie letnim 2022 zapraszamy do Muzeum Norwida do Dębinek na cykl koncertów muzyczno-poetyckich. Począwszy od 5 czerwca do 15 października, w niedzielne popołudnia (o godz. 16.00) odbędą się godzinne spotkania z poezją Norwida i muzyką Chopina w wykonaniu czołowych artystów. Znamy już harmonogram lipcowych koncertów.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na cykl muzyczno-poetyckich wydarzeń tego lata w Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach złoży się m.in. pięć lipcowych koncertów: 3, 10, 17, 24, 31 lipca. Program koncertów na kolejne miesiące, aż do października, będzie publikowany na bieżąco. W połowie czerwca poznamy program na lipiec.

- Drodzy Państwo, ktokolwiek będziesz w Dębinkowej stronie, zapraszamy na muzykę i słowo w cieniu starego parku. Muzeum, w tej formie, zaczyna żyć - zachęcają twórcy Muzeum - Powiat Wyszkowski, Gmina Zabrodzie, Fundacja Museion Norwid oraz dyrekcja instytucji. 

A w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, zapraszamy na kolejny czerwcowy koncert muzyczno-poetycki, w którym wystąpią: Grażyna Barszczewska - recytacja, Wojciech Świętoński - fortepian. 

Organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd z Warszawy (Plac Defilad w pobliżu stacji metra) odjazd godz. 14.30. Powrót do Warszawy o godz. 17.30.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Magazyn za płotem niemile widziany. Mieszkańcy Lucynowa protestują
Niech gmina stawia magazyny obok domu Burmistrza. O swoja rodzinę umie zadbać, a niedogodności mieszkańców ma gdzieś. Liczy się kasa, nie człowiek
Mieszkanka Wyszkowa
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
To słowa rzeźbiarza?
C
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
Plebejski stosunek Wyszkowian jest taki sam jak reszty mieszkańców tego kraju. Bytowanie ze sztuką nie jest im do życia potrzebne. Ile za takie wiewiórki można by zasiłków wypłacić, a ile piwa kupić prawda. Każda taka inwestycja będzie pobudzała malkontentów, ale jest potrzebna. Każda, w każdej formie. Ona przetrwa, nie zostanie przejedzona, ani przepita. Zostanie dla pokoleń bardziej świadomych obywateli tego miasta
Na plus

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Poniedziałek
Lipiec 2022
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA