REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Zabierz psa na spacer socjalizacyjny

Miasto

Razem z Joanną Kowalską, dyplomowanym behawiorystą - praktykiem, zoopsychologiem i trenerem psów zapraszamy na kolejny spacer socjalizacyjny dla psów w Wyszkowie.

REKLAMA

Na czym polega taki spacer i jaki jest jego cel? Cytując za Encyklopedią PWN: „Socjalizacja to proces przejmowania przez jednostkę wiedzy, kompetencji komunikacyjnych, umiejętności psychospołecznych, a także systemu wartości i norm, wynikający z oddziaływania środowiska społecznego”. 

- Na takim spacerze psiaki, które nie mają problemów z komunikacją będą miały fajnie spędzony czas w towarzystwie, natomiast psy, które mają problemy behawioralne będą mogły nabierać kompetencji przebywania w towarzystwie swojego gatunku oraz uczyć się prawidłowej komunikacji. Bardzo dużo osób pytało mnie, kiedy w końcu będę organizowała tego typu spacery, więc ruszamy! - zapowiada Joanna Kowalska. 

Spacer odbędzie się w niedzielę 29 maja o godz. 12:00. Spotykamy się na „zielonej części” placu Miejskiego, będziemy kierować się w stronę parku oraz ulicami miasta. Zaczynamy od krótkiego omówienia zasad, których należy przestrzegać w trakcie spaceru.

ZABIERAMY ZE SOBĄ:

- psy agresywne - założony wcześniej kaganiec

- smycze zwykłe/przepinane, NIE automatyczne (mogą być linki treningowe)

- wodę i miskę dla psa

- dobrze dopasowaną obrożę (między skórę, a obroże powinny zmieścić się tylko dwa palce)

Zapisy prowadzone są przez FB (link do wydarzenia), bądź telefonicznie pod nr 603-651-037. 

Spacer poprowadzi Joanna Kowalska (firma Rok-Dog), dyplomowany behawiorysta - praktyk, zoopsycholog i trener psów. Prywatnie opiekun dwóch psów w tym reaktywnego psa z fundacji z sespołem stresu pourazowego, który sklonił ją do zgłębienia tajników psiego behawioru, nauczył komunikacji z psem i zachęcił do pomagania innym właścicielom trudnych psów.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Magazyn za płotem niemile widziany. Mieszkańcy Lucynowa protestują
Niech gmina stawia magazyny obok domu Burmistrza. O swoja rodzinę umie zadbać, a niedogodności mieszkańców ma gdzieś. Liczy się kasa, nie człowiek
Mieszkanka Wyszkowa
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
To słowa rzeźbiarza?
C
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
Plebejski stosunek Wyszkowian jest taki sam jak reszty mieszkańców tego kraju. Bytowanie ze sztuką nie jest im do życia potrzebne. Ile za takie wiewiórki można by zasiłków wypłacić, a ile piwa kupić prawda. Każda taka inwestycja będzie pobudzała malkontentów, ale jest potrzebna. Każda, w każdej formie. Ona przetrwa, nie zostanie przejedzona, ani przepita. Zostanie dla pokoleń bardziej świadomych obywateli tego miasta
Na plus

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Poniedziałek
Lipiec 2022
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA