AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Dziewiętnasta porażka Wymakracza

Rzekunianka Rzekuń pokonała 2:0 Wymakracza Długosiodło. Piłkarze trenera Arkadiusza Borowego mają najwięcej przegranych na koncie w ligowych rozgrywkach, nie licząc wycofanych z rozgrywek ekip Błękitnych Raciąż i Iskry Krasne.

Piłkarze Wymakracza Długosiodło nie odwrócili złej passy. Piłkarze z powiatu wyszkowskiego w środę 11 maja udali się do Rzekunia, na mecz z Rzekunianką. O ile pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0, to w drugiej części spotkania gospodarze nieco podkręcili tempo. Ekipa z Długosiodła nie była w stanie dotrzymać kroku miejscowym i już po pięciu minutach od wznowienia gry było 1:0 dla Rzekunianki. W 63. minucie gry padła druga bramka dla zespołu z Rzekunia. Gospodarze do końca kontrolowali przebieg spotkania, którego wynik nie uległ zmianie.

Trzy punktu zostały w Rzekuniu, Wymakracz zaś zapisał na swoim koncie już dziewietnąstą porażkę w ligowych rozgrywkach. Wymakracz z zaledwie dziewięcioma punktami zajmuje 14. miejsce i jest ostatnią z ekip, które grają w lidze. Niżej klasyfikowane są tylko zespoły Błękitnych Raciąż oraz Iskry Krasne. Obydwa wycofały się już z ligowej walki. Piłkarze z Długosiodła walczą o honor. Następny mecz zagrają u siebie z Kryształem Glinojeck i być może w sobotę 14 maja pokuszą się o sprawienie niespodzianki.

Rzekunianka Rzekuń - Wymakracz Długosiodło 2:0 (0:0)

Wymakracz: M. Cichowski - D. Gołębiewski, A. Jachacy, M. Szymański, P. Drózd - M. Rytelewski (A. Duda), M. Kwiatkowski, M. Pasek - B. Kolankiewicz (M. Książek), E. Mostowski (C), M. Rytel (F. Ciach)