AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Podział punktów w Wieliszewie

Czwarte spotkanie z rzędu zremisowali piłkarze Bugu Wyszków. Tym razem podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego podzielili się punktami z Dębem Wieliszew.

W decydującym momencie sezonu Bug Wyszków gubi punkty. Wyszkowianie ponownie schodzili z boiska z jednym oczkiem. W meczu 24. kolejki Football Masters Ligi podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego udali się do Wieliszewa, gdzie zmierzyli się z miejscowym Dębem. Choć Bug dobrze otworzył spotkanie, bo w 17. minucie wyszedł na prowadzenie (autorem gola był Łukasz Kamiński), to prowadzeniem nie nacieszył się zbyt długo. Trzy minuty później było już 1:1. Taki rezultatem zakończyła się pierwsza część meczu.

W drugiej połowie Bug nie był w stanie odwórcić losów spotkania i podzielił się punktami z Dębem. Taki wynik oznacza praktycznie przekreślenie szans zespołu z Wyszkowa na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Matematyczne szanse pozostają, bo do drugiej ekipy KS-u Łomianki wyszkowianie tracą siedem punktów. Jednak gracze Bugu muszą liczyć nie tylko na siebie, ale także potknięcia rywali. W następnej kolejce o przełamanie remisowej passy zespół trenera Ogrodzińskiego powalczy u siebie z Madziarem Nieporęt.

Dąb Wieliszew - Bug Wyszków 1:1 (1:1)

Gol dla Bugu: Kamiński '17

Bug: Imiołek - Ciach, Nogaj. M. Maciak, K. Maciak - Połodziuk (83. Czajka), Wojtkowski (77. de Sousa), Krawczyk (46. Damętko), Podolski - Kamiński, Nasiadka.