REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Nielegalne automaty do gier zabezpieczone w Długosiodle

Na Sygnale

Kolejny zakończony sukcesem przykład współpracy wyszkowskich policjantów i funkcjonariuszy Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w walce z nielegalnym hazardem. W Długosiodle funkcjonariusze zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier.

REKLAMA

Wyszkowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego skontrolowali jeden z lokali znajdujący się w Długosiodle, w którym miały się znajdować nielegalne automaty do gier. Funkcjonariusze celno-skarbowi przeprowadzili eksperymenty procesowe na maszynach, które zostały ujawnione w jednym z pomieszczeń lokalu. Efektem wspólnych działań funkcjonariuszy było zabezpieczanie trzech nielegalnych automatów do gier hazardowych. 

Właściciele pseudokasyn i nielegalnych automatów do gier mogą się liczyć z wysokimi karami pieniężnymi - za posiadanie jednego automatu kara może wynieść nawet 100 tys. złotych. Ponadto za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA