REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Daria po wypadku potrzebuje naszej pomocy

Miasto

21-letnia Daria, wracając z pracy do domu w Budykrzu, miała bardzo poważny wypadek samochodowy na trasie S8 w Turzynie. Doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego na wysokości odcinka szyjnego. Rodzina zorganizowała zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie i rehabilitację Darii.

REKLAMA

Wypadek miał miejsce wieczorem 21 kwietnia. Daria, wracając z pracy, uległa wypadkowi samochodowemu, który spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego na wysokości odcinka szyjnego. Niezbędna jest długa i kosztowna rehabilitacja w profesjonalnym ośrodku, co wiąże się z olbrzymimi kosztami.

- Nigdy nie spodziewaliśmy się, że będziemy prosić kogoś o pomoc, a tym bardziej w taki sposób. Życie często stawia nas w trudnych sytuacjach, ale jeżeli chodzi o bliskie osoby, zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Nie jesteśmy w stanie sfinansować w całości leczenia Darii, dlatego liczymy na pomoc ludzi dobrej woli. Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc! Pamiętajcie, że dobro wraca zawsze! - apeluje rodzina Darii.

Link do zrzutki -> Na kompleksową rehabilitację i turnus rehabilitacyjny

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA