AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Bug dzieli się punktami

Wyszkowianie ostatnie dwie potyczki o ligowe punkty zremisowali. Najpierw 2:2 z Mazurem II Karczew, w sobotę 7 maja natomiast z KS Łomianki. Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego zajmują obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli.

Po zaskakującym remisie 2:2 z rezerwami Mazura Karczew, gdzie trzeba przyznać Bug zgubił dwa punkty, w sobotę 7 maja na własnym boisku wyszkowianie podejmowali wyżej notowaną ekipę z Łomianek. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, a samych sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Sytuacja odmieniła się w drugiej części meczu. Dość szybko na prowadzenie wyszli goście, którzy wykorzystali stały fragment gry. W polu karnym najwyżej do dośrodkowania wyskoczył jeden z piłkarzy KS-u, który skierował piłkę do bramki głową i było 1:0 dla przyjezdnych. Gospodarze mieli swoje okazje, ale brakowało skuteczności. Dopiero na trzy minuty przed końcem znakomite dośrodkowanie Piotra Połodziuka wykorzystał Przemysław Nasiadka i doprowadził do remisu. Ostatnie minuty meczu były bardzo emocjonujące, Bug miał jeszcze "piłkę meczową'' za sprawą Łukasza Kamińskiego. Ale napastnik wyszkowskiego zespołu posłał piłkę nad poprzeczką bramki ekipy z Łomianek.

Po sobotnim remisie zespół trenera Ogrodzińskiego plasuje się na piątym miejscu w ligowej tabeli. Do drugiego miejsca dającego możliwość gry w barażu o awans do IV ligi wyszkowianie tracą pięć punktów. Liderem tabeli jest KTS Weszło. Do końca rywalizacji w Football Masters lidze zostało jeszcze siedem kolejek. W następnej kolejce Bug uda się do Wieliszewa, gdzie 11 maja zmierzy się z miejscowym Dębem.

Bug Wyszków - KS Łomianki 1-1 (0-0)

Gol dla Bugu: Nasiadka '87

Bug Wyszków: J. Imiołek - K. Maciak, M. Maciak, P. Połodziuk - B. Ciach (73. Ł. Łada) - P. Czajka (46. Ł. Kamiński), W. Podolski, P. Wojtkowski (64. R. Nogaj), A. Krawczyk - N. de Sousa Costa (64. D. Penkul), P. Nasiadka (90. J. Cyrych).