REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Sylaba" wraca ze spektaklem na żywo! (VIDEO)

Kultura

W dniach 3-5 czerwca Rewia Dziecięca „Sylaba” powraca na żywo. Pokazy „Aquarela” będzie można obejrzeć na deskach Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. 

REKLAMA

„Aquarela” to dla rewii „Sylaba” taneczny eksperyment. „Sylaba” pokaże inną niż dotychczas formułę tanecznego pokazu. „Aquarela” ma odzwierciedlać bogactwo i różnorodność form ekspresji oraz praktyk wykonawczych związanych z tańcem, muzyką i sztukami wizualnymi. Różnorodne środki wyrazu mają posłużyć artystycznej dyskusji na temat roli wody - najważniejszej substancji na naszej planecie. Mnogość znaczeń i szeroka symbolika wody, będzie podstawą budowy ruchowej etiudy scenicznej, która zarówno swoją formalną, jak i emocjonalną stroną ukaże szeroki wachlarz zjawisk i obliczy wszechobecnej - wody. 

Bilety na spektakle będzie można zarezerwować pod nr tel. 784-150-074 oraz kupić w biurze Rewii Dziecięcej „Sylaba” przy ul. Sowińskiego 77 od 16 maja. Zainteresowanych zapraszamy do sprawnego składania rezerwacji, ponieważ zaplanowano tylko trzy premierowe pokazy. Liczba biletów jest tym samym znacznie ograniczona. 

Zadanie publiczne „Aquarela - wydarzenie Rewii Dziecięcej Sylaba o naturze i roli wody w kulturze Mazowsza” objęto honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli Tygodnik „Wyszkowiak” oraz portal Tuba Wyszkowa. 
 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Ja
Czekamy z olbrzymią radością na ten eksperyment i liczymy na to co zwykle.
Ciekawe
Zastanawiam się, czy jest gdzieś dla Was granica....po magiq tour myślę, że chyba nie, ha ha
Oj
Coś ekpserymentalnego i na żywo. Wyszków czeka. Jesteście naprawdę dobre. Widziałem ten pokaz przed kościołem i nie ukrywam, że fajne to było. Nie wiedziałem, że to działa u nas w mieście, ale jak moja mała córcia podrośnie to chyba ja do was zapisze.
Widzę i myślę
Honorowy patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego, mnie to nie dziwi wogóle. Zasługują na to i kropka.
Ritela
Sylabo! Daj czadu! I utrzyj nosa komu trzeba, huehue. Czekam na występ i ściskam kciuki za powodzenie! Mnóstwo ludzi na Was czeka!

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Magazyn za płotem niemile widziany. Mieszkańcy Lucynowa protestują
Niech gmina stawia magazyny obok domu Burmistrza. O swoja rodzinę umie zadbać, a niedogodności mieszkańców ma gdzieś. Liczy się kasa, nie człowiek
Mieszkanka Wyszkowa
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
To słowa rzeźbiarza?
C
Krakowski rzeźbiarz zaprojektuje wiewiórki
Plebejski stosunek Wyszkowian jest taki sam jak reszty mieszkańców tego kraju. Bytowanie ze sztuką nie jest im do życia potrzebne. Ile za takie wiewiórki można by zasiłków wypłacić, a ile piwa kupić prawda. Każda taka inwestycja będzie pobudzała malkontentów, ale jest potrzebna. Każda, w każdej formie. Ona przetrwa, nie zostanie przejedzona, ani przepita. Zostanie dla pokoleń bardziej świadomych obywateli tego miasta
Na plus

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Poniedziałek
Lipiec 2022
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA