REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Sylaba" wraca ze spektaklem na żywo! (VIDEO)

Kultura

W dniach 3-5 czerwca Rewia Dziecięca „Sylaba” powraca na żywo. Pokazy „Aquarela” będzie można obejrzeć na deskach Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. 

REKLAMA

„Aquarela” to dla rewii „Sylaba” taneczny eksperyment. „Sylaba” pokaże inną niż dotychczas formułę tanecznego pokazu. „Aquarela” ma odzwierciedlać bogactwo i różnorodność form ekspresji oraz praktyk wykonawczych związanych z tańcem, muzyką i sztukami wizualnymi. Różnorodne środki wyrazu mają posłużyć artystycznej dyskusji na temat roli wody - najważniejszej substancji na naszej planecie. Mnogość znaczeń i szeroka symbolika wody, będzie podstawą budowy ruchowej etiudy scenicznej, która zarówno swoją formalną, jak i emocjonalną stroną ukaże szeroki wachlarz zjawisk i obliczy wszechobecnej - wody. 

Bilety na spektakle będzie można zarezerwować pod nr tel. 784-150-074 oraz kupić w biurze Rewii Dziecięcej „Sylaba” przy ul. Sowińskiego 77 od 16 maja. Zainteresowanych zapraszamy do sprawnego składania rezerwacji, ponieważ zaplanowano tylko trzy premierowe pokazy. Liczba biletów jest tym samym znacznie ograniczona. 

Zadanie publiczne „Aquarela - wydarzenie Rewii Dziecięcej Sylaba o naturze i roli wody w kulturze Mazowsza” objęto honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli Tygodnik „Wyszkowiak” oraz portal Tuba Wyszkowa. 
 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Ja
Czekamy z olbrzymią radością na ten eksperyment i liczymy na to co zwykle.
Ciekawe
Zastanawiam się, czy jest gdzieś dla Was granica....po magiq tour myślę, że chyba nie, ha ha
Oj
Coś ekpserymentalnego i na żywo. Wyszków czeka. Jesteście naprawdę dobre. Widziałem ten pokaz przed kościołem i nie ukrywam, że fajne to było. Nie wiedziałem, że to działa u nas w mieście, ale jak moja mała córcia podrośnie to chyba ja do was zapisze.
Widzę i myślę
Honorowy patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego, mnie to nie dziwi wogóle. Zasługują na to i kropka.
Ritela
Sylabo! Daj czadu! I utrzyj nosa komu trzeba, huehue. Czekam na występ i ściskam kciuki za powodzenie! Mnóstwo ludzi na Was czeka!

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA