REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Gminny Konkurs Ekologiczny „Inwestujmy w naszą planetę”

Nauka

28 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Inwestujmy w naszą planetę”, zorganizowany przez Monikę Kryszkiewicz i Ewelinę Salwin.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Celem konkursu było przede wszystkim upowszechnianie wśród młodzieży szkół podstawowych wartości ekologicznych oraz kształtowanie właściwych postaw i świadomości ekologicznej. W atmosferze zdrowej rywalizacji uczestnicy konkursu
mieli możliwość wykazania się szeroką wiedzą z zakresu ochrony środowiska naturalnego oraz zachowań proekologicznych w życiu codziennym. Zadaniem uczestników z siedmiu szkół gminy Wyszków było rozwiązanie w wyznaczonym czasie testu, który sprawdzał ich wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Po wnikliwej ocenie prac komisja konkursowa ustaliła wyniki. Najlepsza okazała się Gabriela Depta z SP nr 5. Drugie miejsca zajęły: Anna Fijałkowska z SP w Łosinnem oraz Amelia Damme z SP nr 5 w Wyszkowie. Trzecie miejsce - Alicja Głowacka i Igor Juszyński z SP w Rybnie oraz Nikola Sobotka z SP w Lucynowie. Ze względu na bardzo wysoki i wyrównany poziom przyznano również wyróżnienie dla Mateusza Falby z SP w Lucynowie. Uczestnicy i zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego.

Organizatorki

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
A co to za Milena D pracuje w urzędzie miasta? Czy to przypadkiem nie córka sekretarki Agaty D? czy zbieżność nazwisk przypadkowa?
petent
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA