REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Wyszkowianie pochwalili się swoimi pupilami

Miasto

Impreza “Pochwal się swoim pupilem” cyklicznie zagościła w gminnym kalendarzu. Poprzedził ją internetowy plebiscyt. Mieszkańcy mogli umieścić zdjęcia swoich pupili w trzech kategoriach: koty, psy i inne zwierzęta. Internauci oddawali głosy za pomocą na swoich faworytów, a liczba polubień była później przeliczana na punkty. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbyło się 8 maja na psim wybiegu w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Cieszę się, że tak licznie przybyliście na nasze spotkanie - mówiła współorganizatorka wydarzenia Bogusława Pochmara. - Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować Arkadiuszowi Buze, przedstawicielowi firmy Frontline - jest on także współorganizatorem tej imprezy. Marka Frontline zajmuje się produktami przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym u zwierzaków. Jest jeszcze z nami przedstawiciel firmy Vitakraft Dominik Przybyła, który też jest współorganizatorem tej akcji. Chciałabym podziękować również burmistrzowi Grzegorzowi Nowosielskiemu, który dotrzymał słowa i wraz z panią naczelnik Edytą Wittich wykonali taki super plac dla zwierząt. Zachęcam wszystkich posiadaczy czworonogów do korzystania z niego, bo to tak naprawdę jest dla waszych pupili.

Gościem specjalnym wydarzenia był lek. weterynarii Arkadiusz Andrzejczak, który omówił temat zabezpieczenia pupili przed kleszczami:

- Słyszałem, że mieszkańcy Wyszkowa to są najlepsi właściciele psów i kotów co najmniej w całym województwie mazowieckim i widzę, że zgadza się to. Jeśli chodzi o ochronę zwierząt przeciwko pasożytom, to najważniejszymi informacjami są: regularna miesięczna ochrona, chronienie wszystkich zwierząt przebywających w domu, stosowanie, dobieranie ochrony do potrzeb zwierzaka np. dla psów pracujących i podróżujących. Pamiętając o tym, że dbając o bezpieczeństwo swojego zwierzaka, dbacie też o bezpieczeństwo własne - mówił.

W trakcie niedzielnej imprezy odbył się plebiscyt, w którym komisja konkursowa oceniała zgłoszone zwierzęta, następnie zsumowano “reakcje” z facebook-a.

Kategoria PSY:

I miejsce - Gucio (563 reakcje na fb), właścicielka Karolina Puławska

II miejsce - Gustaw (508 reakcji na fb), właścicielka Ewa Szymańska

III miejsce - Alvin (435 reakcji na fb), właścicielka Aneta Puchalska

Kategoria KOTY:

I miejsce - Syriusz (260 reakcji na fb), właścicielka Izabela Abramczyk

II miejsce - Bonifacy (245 reakcji na fb), właścicielka Nikola Chachulska

III miejsce - Eris (156 reakcji na fb), właściciel Joanna Gołębiewska

Kategoria zwierzęta INNE:

I miejsce ex aequo - królik Lumi, właścicielka Justyna Oniska; świnka morska Tofik, właścicielka Eliza Chodkowska

Wszystkie psy mogły skorzystać z zabawy na psim wybiegu. Właściciele mogli liczyć na porady specjalistów weterynarzy, behawiorystów oraz groomera. Sklep zoologiczny “Saba” obdarowywał czworonogi próbkami karmy oraz gadżetami. W trakcie imprezy swoje stoisko rozstawiło również Wyszkowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. Mieszkańcy mogli zapoznać się ze zwierzętami przeznaczonymi do adopcji oraz wesprzeć organizację karmą dla czworonogów.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówsklep zoologiczny "Saba""Pochwal się swoim pupilem"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA