REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Majówka na rowerach

Turystyka

201 osób wzięło udział w Majówce Turystycznej gminy Wyszków. Do wyboru były trzy trasy rowerowe i trasa dla miłośników nordic walking.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uczestnicy tradycyjnie ruszali ze skweru Jana Pawła II w Wyszkowie, wyposażeni przez organizatorów w poczęstunek i opaski odblaskowe. Pierwsi w trasę wyjechali uczestnicy najdłuższej, 40-kilometrowej wyprawy przez Leszczydół-Nowiny, Dalekie, Białebłoto, Trzciankę. Przewodnikami byli Artur Gałązka i Piotr Szczęsny ze Stowarzyszenia „Wspólna Przyszłość”. 

- Trasa, która biegła przez Leszczydół-Nowiny oraz najciekawsze historycznie zakątki Puszczy Białej zgromadziła na starcie blisko 50 uczestników. Trasa licząca łącznie 43 km była dla wielu wyzwaniem ale doskonała atmosfera panująca w trakcie rajdu ukoiła wszelkie trudy podróży - mówią przewodnicy.

Trasa o dlugości 35 km wiodła przez Rybienko Leśne, Ślubów, Niegów, Choszczowe, Lucynów, Deskurów a jej przewodnikami byli Marek Siekierski i Leszek Marszał z Klubu Przyjaciół Wyszkowa. Trasa 20-kilometrowa wiodła do Gulczewa, a prowadzili ją radni Elżbieta Piórkowska, Dariusz Glinka oraz przedstawiciele programu WiP Wyszków. Za poprowadzenie 10-kilometrowej trasy nordic walking odpowiadała grupa Chodzę Bo Lubię. Na każdej trasie przewidziany był poczęstunek z ogniska oraz konkursy z nagrodami. 

Fot. Gmina Wyszków

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jerzy Żukowski zostaje. Nowej powiatowej koalicji nie udało się odwołać starosty
Wnioskodawca , komisja rewizyjna - jak nie umiecie liczyć do dwunastu to się dalej nie kompromitujcie .
wyborca
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Kierownik wydziału kultury jak zwykle zapracowana , nieuchwytna- czy może niekompetentna i nie ma nic do powiedzenia? Taka sama dobra w kulturze jak dyr WOK Hutnik
wyszkowianka
Jerzy Żukowski zostaje. Nowej powiatowej koalicji nie udało się odwołać starosty
hahaha, ale się ośmieszyli, banda błaznów podobnie jak ich mocodawca
Bogumił
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA