REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Łukasz wyrecytował wyróżnienie

Kultura

Łukasz Milczarczyk, uczeń Szkoły Podstawowej w Rybnie, otrzymał wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka".

REKLAMA

W niedzielę, 24 kwietnia, w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie odbył się koncert laureatów 45. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W tegorocznym finale konkursu wyróżnienie otrzymał uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej w Rybnie - Łukasz Milczarczyk. Aby móc reprezentować Powiat Wyszkowski w konkursie, Łukasz najpierw przeszedł eliminacje gminne i powiatowe, organizowane przez miejsko-Gminną Biblitekę Publiczną w Wyszkowie. Gratulujemy Łukaszowi i jego nauczycielom.

Jury w składzie: dr Jerzy Łazewski - przewodniczący oraz Joanna Jagiełło i Leszek Zduń przed przyznaniem nagród i wyróżnień obejrzało 170 prezentacji uczestników eliminacji finałowych województwa mazowieckiego. Jury podkreśla wysoki poziom uczestników konkursu (zwłaszcza w najmłodszej kategorii klas 0 - III, czego wyrazem jest przyznanie nagrody głównej drugoklasistce). Komisja oceniająca zauważyła większą staranność i różnorodność w doborze repertuaru, jednocześnie zachęca do dalszych poszukiwań artystycznych i literackich oraz sugeruje również większą dbałość o dykcję i emisję głosu.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
A co to za Milena D pracuje w urzędzie miasta? Czy to przypadkiem nie córka sekretarki Agaty D? czy zbieżność nazwisk przypadkowa?
petent
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA