REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

„Umiejętności i możliwości mają ogromne i nieskończone”

Rozrywka

10 kwietnia Autorska Szkoła Artystyczna „Tomitofa” przygotowała koncert wokalny . Zaprezentowało się dziewięć solistek oraz zespół.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Koncert poprowadziła Magdalena Kamińska - pomysłodawczyni ASA "Tomitofa".

- Widzimy się po długiej, prawie rocznej przerwie na żywo i to nas bardzo cieszy. Nasza młodzież, wokaliści są bardzo podekscytowani. Bijcie im brawo, dodajcie im otuchy. Umiejętności i możliwości mają ogromne i nieskończone - zapowiedziała.

Rewelacyjnie przygotowane i uzdolnione dzieci oraz młodzież wspaniale wypadły w swoich wykonaniach przed publicznością. Zostali także nagrodzeni gromkimi brawami. Piosenkę pt. “Wierna, odważna i prawa”, na otwarcie koncertu, wykonała Lena Godlewska. Liliana Maciejewska zaśpiewała utwór pt. “Gotowi na wszystko”. Jedna z najmłodszych wokalistek - Tola Kamińska - zaprezentowała się z utworem pt. “Tyle słońca w całym mieście”, a Antonina Wyszyńska zaśpiewała “Jedziemy autostopem”. Alicja Szczesna wykonała utwór pt. “Ciche dni”, Zofia Bloch zaśpiewała “Nie z tej ziemi”. Zuzanna Prus wykonała piosenkę pt. “Korona”. Mocnym głosem popisała się Aleksandra Korczakowska, która zaśpiewała utwór pt. “Lustro”. Hanna Kłos wykonała piosenkę pt. “Szyba”. Zaprezentował się również zespół wokalny w składzie: Katarzyna Stokarska, Maja Piórkowska, Lena Rejman, które wykonały piosenkę pt. “No sorry”. Wokaliści przygotowani zostali pod czujnym okiem Magdaleny Kamińskiej oraz Piotra Kamińskiego.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówAutorska Szkoła Artystyczna „Tomitofa”'koncert wokalnyASA "Tomitofa"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jerzy Żukowski zostaje. Nowej powiatowej koalicji nie udało się odwołać starosty
Wnioskodawca , komisja rewizyjna - jak nie umiecie liczyć do dwunastu to się dalej nie kompromitujcie .
wyborca
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Kierownik wydziału kultury jak zwykle zapracowana , nieuchwytna- czy może niekompetentna i nie ma nic do powiedzenia? Taka sama dobra w kulturze jak dyr WOK Hutnik
wyszkowianka
Jerzy Żukowski zostaje. Nowej powiatowej koalicji nie udało się odwołać starosty
hahaha, ale się ośmieszyli, banda błaznów podobnie jak ich mocodawca
Bogumił
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA