REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pomoc żołnierzom i integracja. Fundacja "Idzik" zaprasza do wspólnej akcji

Pomoc dla Ukrainy

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia, Fundacja IDZIK przy parafii św. Idziego w Wyszkowie oraz KGW w Skuszewie „Kółko” po raz kolejny zapraszają mamy z dziećmi na przygotowanie siatki maskującej dla żołnierzy walczących w Ukrainie a dzieci - tym razem na warsztaty wielkanocne.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przypominamy o sobotnich spotkaniach w IDZIKU. 9 kwietnia dzieciaczki pod opieką wolontariuszy będą robić ozdoby świąteczne, a wolontariuszki - maskownicę dla ukraińskich żołnierzy. Siatka będzie dowieziona bezpośrednio do żołnierzy na front walki. Jeśli macie niepotrzebne szmatki w kolorach wojskowych (stare t-shirty, koszule, itp.), to przekażcie je osobom, które przyjdą do pomocy. Ważne, aby materiał był cienki.

Początek spotkania o godz. 11.00, Wyszków, ul. Białostocka 12

Любі, хочу нагадати вам про суботні зустрічі в IDZIK, цього разу діти під опікою волонтерів виготовлятимуть новорічні прикраси, а ми виготовимо ще одну маскувальну рамку для ваших хоробрих воїнів. Побачимось у суботу о 11.00 Вишків, вулиця Білостоцька, 12 Дай мені знати, якщо прийдеш.

Fot. Organizatorzy

 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA