REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pomoc żołnierzom i integracja. Fundacja "Idzik" zaprasza do wspólnej akcji

Pomoc dla Ukrainy

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia, Fundacja IDZIK przy parafii św. Idziego w Wyszkowie oraz KGW w Skuszewie „Kółko” po raz kolejny zapraszają mamy z dziećmi na przygotowanie siatki maskującej dla żołnierzy walczących w Ukrainie a dzieci - tym razem na warsztaty wielkanocne.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przypominamy o sobotnich spotkaniach w IDZIKU. 9 kwietnia dzieciaczki pod opieką wolontariuszy będą robić ozdoby świąteczne, a wolontariuszki - maskownicę dla ukraińskich żołnierzy. Siatka będzie dowieziona bezpośrednio do żołnierzy na front walki. Jeśli macie niepotrzebne szmatki w kolorach wojskowych (stare t-shirty, koszule, itp.), to przekażcie je osobom, które przyjdą do pomocy. Ważne, aby materiał był cienki.

Początek spotkania o godz. 11.00, Wyszków, ul. Białostocka 12

Любі, хочу нагадати вам про суботні зустрічі в IDZIK, цього разу діти під опікою волонтерів виготовлятимуть новорічні прикраси, а ми виготовимо ще одну маскувальну рамку для ваших хоробрих воїнів. Побачимось у суботу о 11.00 Вишків, вулиця Білостоцька, 12 Дай мені знати, якщо прийдеш.

Fot. Organizatorzy

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Rusza budowa napisu na pl. Miejskim
@mieszkaniec 1,2,3. - Pięknoduchostwem nie wygrywa się wyborów. Z całym szacunkiem dla wymienionych nazwisk, ale opozycyjność typu: szarpanie za nogawki, jest mało konstruktywne. Cudowne dziecko wyszkowskiej demokracji zaistniało w wyniku półtorarocznej, profesjonalnej kampanii. Grzegorz Nowosielski został burmistrzem bo odpowiednio wcześniej tego CHCIAŁ! Nie czekał na "wystawienie" jego kandydatury przez jakiś kolektyw. Czy w tej chwili jest ktoś taki kto CHCE, bo o wytypowywaniach coś niecoś słychać. Podobnie jak o wyborach parlamentarnych.
roms
Rusza budowa napisu na pl. Miejskim
Jaka zjednoczona prawica? Wyszkowski PiS jest zjednoczony ale z Nowosielskim czyli Polska 2050 Hołowni. Nadzieją dla miasta jest tylko grupa prawych ludzi współpracujących ze Szczerbą i Osikiem.
mieszkaniec3
Rusza budowa napisu na pl. Miejskim
Ma większe możliwości, tylko w jakim kierunku to poszło ? Neon za prawie 200 tysięcy ? Dlaczego alternatywą jest tylko niewielka grupka mądrych osób skupionych wokół radnych Szczerby i Osika ? Czy Wyszków dał się oszukać propagandą rządzącej ekipie pod wodzą gburmistrza ? Może sensowne kandydatury na wybory do przyszłego Sejmu? Może zjednoczona prawica, z Wyszkowa, wystawi osoby z zasadami jak Teresa Czajkowska a może nawet Marka Głowackiego. W innym przypadku będzie dalsza patologia w Polsce jak i w Wyszkowie.
mieszkaniec2
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Listopad 2022
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Jakuba, Stefana, Romy

REKLAMA