REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny

Miasto

Wycinkę krzaków na odcinku od LOK-u do mostu kolejowego w Wyszkowie chce przeprowadzić w najbliższy weekend Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Wyszkowie. Można przyłączyć się do akcji.

REKLAMA

- Koledzy wędkarze! Po raz kolejny zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, tym razem dla naszej wspólnej korzyści, jaką będzie czysty i swobodny dostęp do rzeki Bug w Wyszkowie - apelują władze Koła PZW nr 88 w Wyszkowie.

W najbliższą sobotę, 22 stycznia, zachęcają do udziału w organizowanej przez Koło PZW nr 88 Wyszków wspólnej wycince krzaków na odcinku od LOK-u do mostu kolejowego. Rozpoczęcie akcji o godz. 8.00. Mile widziane wszystkie chętne osoby do pomocy.

- Dbajmy o naszą rzekę Bug razem! - apelują wędkarze. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Rybka zwana Wandą
Nie kompromitujcie się wędkarze. Szukacie jeleni do roboty, żeby Borkowi przed willą porządku trochę zrobić. Krzaki nad Bugiem są naturalne, ale to wy jesteście największymi nadbużańskim i chwastami. Nie ma większych brudasów nadrzecznych niż właśnie wędkarze, śmieciarze. Na czyj koszt ten porządek?
Rybka zwana Bandą
Na Twój koszt. Nie szufladkuj kłusowników, pseudo wędkarzy z wędkarzami, prawdziwy wędkarz jest świadomy kary jaka go czeka za zaśmiecanie nad wodą. Proszę zobaczyć ostatnie czyszczenie w miejscowości Brańszczyk, ile opon? I niby co? Wędkarz sobie to przywiózł i poszedł na ryby a potem zorganizował sprzatanie żeby znowu te opony wywieść? Najlepiej oceniać akcje nie znając innych pożytecznych rzeczy które organizują prawdziwi wędkarze a nie pseudo wędkarze lub klusownicy. Ciemnogród
Kibic
Spoko, panowie wędkarze! Malkontentów i myślicieli w Wyszkowie jest wielu... Tylko do działania nie ma żadnego, bo lepiej wszystko i wszystkich krytykować.
Paweł
W tą akcję włączyć trzeba wydział ochrony środowiska. Oni wiedzą co nadaje się do wycięcia A co do pielęgnacji
Kolega
Każde stanowisko wędkarzy, raczej nie kłusowników, zasrane jest plastikami wszelkiej maści po przynętach, kanapkach, puszkami po żłopanym piwie i tyle. Ktoś się nawycina, a Borek kogoś poklepie. Może wędkarze zrobią porządek szefowi PWiK i posprzątają za niego gówna za przepompownią ścieków pod kościołem św. Idziego.
Paweł
Dlaczego dopiero teraz ja pamietam te tzw krzaki od lat a mam 4 dychy znajdują sie tam też drzewa a co do Borka to bedzie miał ładny widok zgłoście si ę do niego może da swoją ekipę.
Lopo
Chora rasa ci wędkarze, co do rzeki na rybki podjeżdżają autami pod same burty. Może wam śmieciarze i pod lokiem o to chodzi. Podjechać i z samochodu łowić. Wrażliwi ekolodzy.
Rybka zwana Wandą
A kiedy za mostem jelenie zrobią Borkowi porządek. Rozumiem, że przed mostem to tylko przygrywka. Tam ma osiedle na skarpie, gdzie widok przesłaniają te wszędobylskie wstrętne drzewa. I tam się trzebież siłami członków PZW KW zrobi. Jeleni nie brakuje.
Rybka zwana Bandą
Przynajmniej PZW robi jakieś akcje, napewno nie długo będzie sprzatanie więc PO SOBIE POSPRZĄTAJĄ, a dla was wiecznie źle, jak robią coś to źle, a jak nie robią to cisza, nikt nie komentuje - nikt nic nie gada, dostęp do kanałka przez te chaszcze to masakra, dobrze by było wziąć się za to nie dla żadnego Borka tylko dla ładnego dostępu do rzeki, nikt nie ma zamiaru wycinać nie wiadomo ile. Nikt za wycinkę kasy nie bierze, wolontariat. Sami może coś byście zrobili... A nie no, przepraszam, zapomniałem... robicie... gadacie
Dla ładnego dostępu, hi hi
Zgadzam się z Wandą. A niedo-rzecznik w ogóle pominął temat wędkowania z samochodów. I nie wbijaj się rzeczniku w te swoją aktywność, bo już ci się cele zaczynają mylić. Kanałek o ile wiem jest za mostem. Do mostu od LOK jest droga z betonowych płyt, ale po co ci kanałek, pychówkę tam trzymasz? Wy lepiej posprzątajcie swoje śmieci na swoich główkach i w innych miejscach na odcinku np. do Kamieńczyka po obu stronach rzeki. Dla ładnego dostępu do rzeki, hi hi, esteci z PZW, a na ich miejscówkach syf po ogniskach i palonych plastikach po przynętach. Teatrzyk dla ubogich.
Borex
Czy panowie ambitni robią tę wielką wycinkę na własny koszt i co z pozwoleniami na wycinkę nie krzaków a drzew powyżej 20 cm średnicy?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
o ja pierd... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to poszły NASZE pieniądze ?
***** ***
"To nie ten teledysk", czyli jak marzenia się spełniają, gdy gmina i powiat pomagają
Zostawiając na marginesie czy to ten teledysk czy nie te, to i tak w głowie się nie mieści jak to się wszystko kupy nie trzyma. Wydział promocji zafundował nam już łowickie ławki, hawajskie graffiti, pstrokate schody, plastikowy napis a teraz do tego piosenka cygańska??? To jest pomysł na promocję miasta???
U cyganki w tobołku
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Środa
Maj 2022
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA