REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wyszków żegna Katarzynę Kamieniecką

Miasto

W wieku 40 lat zmarła Katarzyna Kamieniecka, dyrektor wyszkowskiego oddziału szkoły Pascal, wiceprezes OSP Rybno, znana i szanowana społecznik. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 stycznia.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- "Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Odeszła nasza Pani Skarbnik, nasz przyjaciel, człowiek o wielkim sercu, ogromnej empatii, gotowa zawsze pomagać. Kasiu, będziesz w naszych sercach na zawsze i będziesz grać z nami zawsze... do końca świata i o jeden dzień dłużej! Tak trudno uwierzyć, że podczas 30. finału nie będziemy widzieć Twojego uśmiechu" - piszą członkowie wyszkowskiego sztabu Wielkiej Orkiesry Świątecznej Pomocy, w którym od lat aktywnie jako wolontariusz działała śp. Katarzyna Kamieniecka. 

- "Człowiek o ogromnym sercu, kobieta, która nigdy nikomu nie odmówiła pomocy, osoba, która robiła rzeczy niemożliwe... Pani Kasia była w naszym oddziale od zawsze i na zawsze pozostanie wpisana w historię tej szkoły. Jest to ogromna strata dla całej społeczności Pascala - wspomina społeczność szkoły, której śp. Katarzyna Kamieniecka od lat była dyrektorem.

Żegnają Ją także druhowie z OSP Rybno:

- "Ze smutkiem zawiadamiamy, że 12.01.2022 odeszła nasza wiceprezes dh. Katarzyna Kamieniecka. Kasiu, ogień w naszych sercach do Ciebie nigdy nie zgaśnie, zawsze będziemy o Tobie pamiętali! Niech Bóg ma Cię w swojej opiece!" - piszą.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 17 stycznia o godz. 13.00 w kościele św. Rodziny w Wyszkowie. Wystawienie ciała oraz modlitwy różańcowe odbędą się w dniach: 16 stycznia o godz. 18.00 oraz 17 stycznia o godz. 11.30 w kaplicy Domu Pogrzebowego Czyżak przy ul. Pułtuskiej w Wyszkowie. Śp. Katarzyna Kamieniecka zostanie pochowana na cmentarzu miejskim w Wyszkowie. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
Spoko, panowie wędkarze! Malkontentów i myślicieli w Wyszkowie jest wielu... Tylko do działania nie ma żadnego, bo lepiej wszystko i wszystkich krytykować.
Kibic
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Aleś Maro pojechał! Wydział ochrony środowiska od zwalczania covida? No ale czemu nie?
Kibic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org