REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Śpiewaj z nami, bo kto śpiewa, modli się dwa razy" 

Miasto

W niepowtarzalną atmosferę wspólnego kolędowania wprowadziła Diakonia Muzyczna Wspólnoty Theoforos wraz z formacją dziecięcą Skautowie Króla, którzy 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego zaprosili wiernych z parafii św. Rodziny w Wyszkowie na koncert pt. "Kolędować Małemu...".

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Dobrze, że jesteś... Pragniemy zaprosić cię w muzyczną, kolędową podróż - mówił lider wspólnoty, Jarosław Jaszewski. - Śpiewaj z nami, bo kto śpiewa modli się dwa razy, śpiew otwiera nasze serca i daje ukojenie. Śpiew daje radość, a kolęda to radosna pieśń.

Wspólne kolędowanie to piękna tradycja. Podczas uroczystego wieczoru w Sanktuarium zaprezentowano najpiękniejsze kolędy i pastorałki m.in. "Noel", "Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem", "Uciekali", "Świeć, gwiazdeczko", "Lulajże Jezuniu". Gdy zabrzmiały utwory, zrobiło się bardzo lirycznie a momentami nawet refleksyjnie. Wystąpili: Martyna Lis, Jarosław Jaszewski, Klaudia Ostapowicz, Izabela Sobczak, Agnieszka Traczyk, Honorata Markowska oraz Skautowie Króla: Alicja, Agata, Samuel, Ignaś, Antoś, Wiktoria, Weronika, Kamil.

Członkowie Diakonii zapraszają także wszystkie osoby zainteresowane do dołączenia do ich Wspólnoty. Spotkania odbywają się w poniedziałki o 19.00 w salce parafialnej.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówparafia św. RodzinyDiakonia Muzyczna Wspólnoty Theoforoskolędowanie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
Spoko, panowie wędkarze! Malkontentów i myślicieli w Wyszkowie jest wielu... Tylko do działania nie ma żadnego, bo lepiej wszystko i wszystkich krytykować.
Kibic
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Aleś Maro pojechał! Wydział ochrony środowiska od zwalczania covida? No ale czemu nie?
Kibic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org