REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Poćwiarkuję Cię niczym psychopata”

Na Sygnale

- taką groźbę (pisownia oryginalna) opatrzoną tytułem WYROK otrzymał burmistrz Wyszkowa, Grzegorz Nowosielski w mailu przesłanym do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie. Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej, prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

REKLAMA

„Grzegorzu Nowosielski ostrzę zęby na ciebie za szczepienia wolnych ludzi, ale to wyostrzona maczeta zadba o to żebyś już tego nie robił. Poćwiarkuję cię niczym psychopata. Już wkrótce Wyszków wróci do mieszkańców” - mail tej treści przesłany został na adres Urzędu Miejskiego w Wyszkowie. Opatrzony tytułem WYROK, skierowany był do burmistrza, Grzegorza Nowosielskiego. 

2 grudnia złożone zostało przez burmistrza zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w Prokuraturze Rejonowej w Wyszkowie. 20 grudnia Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie zawiadomiła o wszczęciu dochodzenia o przestępstwo określone w art. 257 k.k. i art. 190 par. 1 k.k., w związku z kierowaniem gróźb karalnych pozbawienia życia wobec Grzegorza Nowosielskiego. 

- W sytuacji występujących przypadków napaści, a nawet śmierci polityków, w tym także samorządowca, związanych z szerzeniem mowy nienawiści, a także istniejącymi w przestrzeni publicznej skrajnymi nastrojami wobec pandemii i szczepień, nie sposób takich gróźb nie traktować poważnie, a ich spełnienia uznać za nierealne. Szczególnie, że autor wiadomości wprost i personalnie kieruje je pod adresem Grzegorza Nowosielskiego, opisując sposób ich realizacji. Stąd też podjęcie kroków prawnych i skierowanie wniosku do prokuratury - poinformował Urząd Miejski w Wyszkowie.

Źródło: Urząd Miejski w Wyszkowie
 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Na lodowisko nas nie stać
Po co nam lodowisko? Przecież mamy rondowisko.
Z Kącika Malkontenta
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
W tą akcję włączyć trzeba wydział ochrony środowiska. Oni wiedzą co nadaje się do wycięcia A co do pielęgnacji
Paweł
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org