REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kolejne wielkie granie w Wyszkowie

Sport

15 - 16 stycznia zostanie przeprowadzony turniej e-sportowy LAN League of Legends. Blisko 100 zawodników będzie rywalizowało w sieciową grę komputerową z gatunku multiplayer online battle arena, producenta firmy Riot Games, czyli popularnego LoLa.

REKLAMA

Wyszkowskie zmagania e-sportowe organizowane nieprzerwanie od 2013 roku (E-sports4u) mają już swoją renomę i grupa "Kuźnia Koxów" chciałaby je kontynuować. Podczas zmagań e-sports w Wyszkowie wykorzystanych zostanie ponad 20 komputerów. Rywalizacja z jednego pojedynku będzie transmitowana na żywo. Rozgrywki odbędą się na mapie Summoner's Rift w trybie Tournament Draft. W sobotę, 15 stycznia, organizatorzy zaplanowali spotkania grup A, B, C, D (każda po cztery drużyny), z których do kolejnej fazy turnieju awansują po dwa najlepsze teamy. W niedzielę, 16 stycznia, zobaczymy najlepszą ósemkę zespołów, która stanie do walki w systemie play-off o nagrodę główną - 1000 zł, karty podarunkowe i atrakcyjne gadżety komputerowe (łączna pula nagród w turnieju 5.000 zł). Termin przesyłania zgłoszeń i zamknięcie listy turnieju mija 7 stycznia (piątek). Już teraz zachęcamy do zapisów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie kuznia-koxow.pl 

Wymagane dokumenty: zaakceptowany regulamin, oświadczenie pełnoletniego uczestnika bądź oświadczenie rodzica. Dokumenty można pobrać na stronie organizatora. Polecamy oficjalną stronę imprezy: kuznia-koxow.pl oraz profil na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/esports4uWyszkow Partnerami przy organizacji Turnieju są: Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik", Gmina Wyszków, firma FUZ Adam Rojek.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówturniej e-sportowy LAN League of Legends

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Na lodowisko nas nie stać
Po co nam lodowisko? Przecież mamy rondowisko.
Z Kącika Malkontenta
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
W tą akcję włączyć trzeba wydział ochrony środowiska. Oni wiedzą co nadaje się do wycięcia A co do pielęgnacji
Paweł
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org