AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Porażka na koniec roku

Camper Wyszków porażką zakończył rok 2021. Wyszkowianie tym razem musieli uznać wyższość Bzury Ozorków, która triumfowała w tie-breaku.

Bardzo nierówne spotkanie mają za sobą siatkarze Campera Wyszków. Podopieczni Sławomira Gerymskiego zakończyli ten rok porażką, oczywiście jakby inaczej w tie-breaku. Tym razem lepsi okazali się gracze Bzury. To właśnie w Ozorkowie wyszkowianie rozpoczęli zmagania w rundzie rewanżowej II ligi siatkarzy. Premierowa odsłona była niezwykle udana dla zespołu z naszego miasta. Camper wygrał pewnie 25:17. Set numer dwa nie należał do najlepszych w wykonaniu siatkarzy z Wyszkowa. Gospodarze pokazali swoją moc i zwyciężyli 25:12. Bzura w trzeciej odsłonie poszła za ciosem, nie dając gościom żadnych szans. Miejscowi triumfowali 25:21 i byli na dobrej drodze do wygranej w całym meczu. Wyszkowianie w czwartym secie poprawili swą grę, efektem czego set wygrany do 19. O losach meczu musiał zadecydować ulubiony set graczy z Wyszkowa. Tie-break zaczął się od ostrych wymian z obydwu stron. Dopiero w decydujących momentach to gospodarze wykazali się większym spokojem i  cierpliowością. Przyniosło to efekt w postaci zwycięstwa 15:12 w tie-breaku. I co za tym idzie w cały meczu. Podopieczni Kamila Kacprzaka dopisali do swojego dorobku dwa punkty, Camper został z jednym i stracił szansę na poprawienie miejsca w tabeli.

Zespół trenera Gerymskiego świąteczną przerwę zakończy na siódmym miejscu. Wyszkowianie zgromadzili do tej pory 15 punktów. Do szóstej w tabeli Bzury tracą dwa oczka, ale już do piątej Sparty Grodziska Mazowiecki aż dziewieć. Ósmego stycznia Camper podejmie we własnej hali ostatni w tabeli Hurgan Wołomin.

Bzura Ozorków - KS Camper Wyszków 3:2 (17:25, 25:12, 25:21, 19:25, 15:12)