REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jak w bańce... Wraca Taneczny Deptak!

Kultura

18 grudnia w Wyszkowskim Ośrodku Kultury Hutnik miała odbyć się Gala LIVE nowego Deptaku Tanecznego pt. „#BUBBLE”. jednak ze względu na aktualne obostrzenia sanitarne gala została przełożona na 202 rok. Show będzie można jednak juz wkrótce online.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jak mówią twórcy, tytuł #BUBBLE ma nawiązywać bezpośrednio jak i metaforycznie do bańki, w której zostaliśmy zamknięci z powodu epidemii. Bezpośrednio, bo algorytmy otaczające nas w wirtualnym świecie, zamykają ludzi w tym zjawisku, a świat informacyjny coraz częściej przeplata się ze światem rzeczywistym. Metaforycznie, bo epidemia niejako spotęgowała bańkę w jakiej znaleźliśmy się jako jednostki - nasze światy zostały mocno odizolowane od siebie. 

- W Deptaku #BUBBLE pragniemy wyjść naprzeciw problemowi izolacji i budowaniu fałszywych przekonań, jednocześnie wchodząc w świat wirtualny i w mechanizmy, jakimi w obecnej rzeczywistości zostaliśmy zmuszeni się porozumiewać. Chcemy pokazać, do jakich to niebezpieczeństw prowadzi i wskazać alternatywę, do jakiej chcemy dążyć. W świecie zdominowanym przez ego oraz indywidualizm chcemy przypomnieć, że wciąż istnieje miejsce na budowanie społeczności i wartości w dbaniu o wspólne dobro - zapowiadają. 

Show odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym.

Zadanie współfinansowane przez Gminę Wyszków.

Projekt i wykonanie plakatu NAPIORRO

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Kolejny Naczelnik w Urzędzie zatrudniony po przejrzystym konkursie. W ciągu swojej krótkiej pracy nic nie wiemy o jego wynikach. Dobry uczeń po Technikum Ochrony Środowiska z ZSZ 1 posiada dużą większa wiedzę niż obecny Naczelnik. Jeżeli nie mam racji - to mnie poprawcie.
środowisko Wyszkowa
Aby dostęp do rzeki był czysty i swobodny
Spoko, panowie wędkarze! Malkontentów i myślicieli w Wyszkowie jest wielu... Tylko do działania nie ma żadnego, bo lepiej wszystko i wszystkich krytykować.
Kibic
Ogromny wzrost liczby zakażeń. Administracja przejdzie w tryb zdalny
Aleś Maro pojechał! Wydział ochrony środowiska od zwalczania covida? No ale czemu nie?
Kibic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

pl.jooble.org