Sparingowe zakończenie roku

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Poniedziałek, 29 lis 2021 18:55

Zwycięstwem w sparingu nad Talentem Warszawa Bug Wyszków zakończył piłkarski rok. Teraz piłkarzy czeka zasłużona przerwa.

Po zakończeniu rundy jesienniej, piłkarze Bugu Wyszków nie mieli wolnego weekendu. W sobotę 27 listopada w zimowej aurze podejmowali Talent Warszawa - lidera A-klasy. Bug spotkanie wygrał, ale piłkarze z niższej klasy rozgrywkowej sprawili nieco kłopotów. Już na początku Łukasz Damętko pokonał bramkarza ekipy z Warszawy. Talent wyrównał po upływie 30. minuty spotkania. Druga połowa znakomicie zaczęła się dla podopiecznych Krzysztofa Ogrodzińskiego. Najpierw Jakub Rejnuś strzelił z dystansu i bramkarz zespołu ze stolicy nie miał szans, potem z rzutu karnego na 3:1 podwyższył Robert Nogaj. Drugiego gola goście zdobyli na siedem minut przed końcem spotkania.

Tym samym wyszkowianie zakończyli zwycięstwem ten rok. Przypomijmy, że rundę jesienną wyszkowianie diniszowali na siódmym miejscu w tabeli.

Bug Wyszków - Talent Warszawa 3:2 (1:1)

Gole dla Bugu: Damętko 8, Rejnuś 47, Nogaj 50 (karny)

Bug: J. Imiołek (46. F. Augustyniak) - R. Nogaj, M. Maciak, P. Wojtkowski - Ł. Damętko, W. Podolski, P. Okular, B. Ciach, P. Połodziuk - J. Rejnuś, J. Kopiejewski. W II połowie zagrali: I. Świderek, K. Skrodzki, P. Nasiadka