REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Plac zabaw dla psów czeka na odbiór

Miasto

Prawie gotowy jest pierwszy w Wyszkowie plac zabaw dla psów, który powstał na osiedlu Polonez.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Plac zabaw dla psów mieści się na ogrodzonym terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Kosztował 90 tys. zł. Obecnie czeka na końcowy odbiór i ostatnie prace. Główne urządzenia zostały już zamontowane. To równoważnie, tunel, slalom, górka i różne przeszkody dla psów. Są także ławki dla właścicieli, kosze na odpady. Gmina zamierza jeszcze dobudować kawałek chodnika i urządzić dodatkowe wejście na plac - od strony ul. Centralnej. Obecnie do placu prowadzi jedna furtka, od strony szkolnych boisk.   

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Reks
Uczniowie z piątki będą w ramach zajęć zbierac psie kupy. Bo jak nie posprzątają to będą wdychać psi fetor. Mamy w Wyszkowie już wszystko dla ludzi tylko brakowało spa dla psów i kotów. To jest słabe.
Dzieciaczek
No jasne! Psy zawsze uprzywilejowane! A toru przeszkód dla chomików dżungarskich, świnek morskich, szynszyli i szczurków domowych jak nie było, tak nie ma!
Calvin Klein
Każdy właściciel psa powinien być wyposażony w torebki do zbierania i utylizacji psich odchodów. Moi drodzy, to się tyczy wszystkich psów, małych czy dużych. Reksiu, to ty jesteś słaby i doradzam ci wzięcie rozbiegu i prosto w ścianę z barana.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org