REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Udany debiut programistów w Turnieju Trójgamicznym w Białymstoku

Nauka

Dziesięcioro uczennic i uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie pod opieką Katarzyny Buźniak i Michała Łobacza wzięło udział w konferencji otwierającej Turniej Trójgamiczny w Białymstoku.

REKLAMA

Konferencję rozpoczęła prelekcja pracownika firmy Pyramid.games Konrada Pomorskiego, poświęcona metodykom zwinnym Agile. Następnie uczestnicy przystąpili do pierwszego zadania - rozwiązania testu wiedzy. Test ten dotyczył różnorodnych zagadnień z zakresu grafiki komputerowej oraz tworzenia gier komputerowych. Po przerwie każdy z zespołów otrzymał 10 zadań, które miały ocenić wiedzę z zakresu grafiki, programowania, umiejętności organizacji pracy w grupie oraz zgrania zespołu. Po podliczeniu punktów okazało się, że to zespół Zespołu Szkół nr 3 z Wyszkowa zdobył ich najwięcej. Już w grudniu pojedzie zatem na kolejny etap turnieju, gdzie będzie mierzyć się z resztą zespołów z całego kraju, by stworzyć najlepszą grę w całym tegorocznym Turnieju - Enfera.

Aleksandra Wasilewska

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org