REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bal Andrzejkowy w Skuszewie

Rozrywka

W piątkowe popołudnie 19 listopada odbył się długo oczekiwany przez dzieci ze Skuszewa Bal Andrzejkowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przy dźwiękach znanej muzyki dzieci tańczyły z rodzicami oraz z koleżankami i kolegami. W tym dniu sala udekorowana była balonami i serpentynami. Jak andrzejkowa tradycja powiada, nie zabrakło również wróżb i konkursów, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz wata cukrowa. Tegoroczny Bal Andrzejkowy został zorganizowany po raz pierwszy przez rodziców - członków stowarzyszenia "Łączy nas Skuszew'', wspólnie ze świetlicą środowiskową. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom w tej wesołej zabawy.

Organizatorzy

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSkuszewBal Andrzejkowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org