Camper nareszcie ze zwycięstwem

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Poniedziałek, 22 lis 2021 16:32

Siatkarze z Wyszkowa przełamali złą passę. Camper w czterech setach pokonał Centrum Augustów.

Zła seria Campera trwała od 9 października. To wtedy ostatni raz podopieczni Sławomira Gerymskiego cieszyli się z wygranej. Tym razem do Wyszkowa zawitało Centrum Augustów. Rywal wyżej notowany, ale Camper w poprzednim sezonie radził sobie z nim bez problemu. Dwa pierwsze sety to potwierdziły. Gospodarze sobotniego starcia byli lepiej dysponowani i wygrali odpowiednio 25:21 i 25:19. Potem wróciły ,stare demony". Podopieczni trenera Gerymskiego przegrali trzecią odsłonę po końcówce, która rozstrzygała się na przewagi. Jednak kolejny set należał już zdecydowanie do Campera. Wyszkowianie pokazali swoją siłę i zwyciężyli 25:14.

Wygrana pozwoliła Camperowi nieco poprawić swoją lokatę w tabeli. W tej chwili siatkarze z Wyszkowa zajmują dziesiąte miejsce. Liderem pozostaje BAS Białystok. W następnej kolejce Camper również będzie miał chrapkę na trzy punkty, uda się bowiem do Międzyrzeca Podlaskiego. Tam zagra z ostatnią w tabeli Trójką.

KS Camper Wyszków - UKS Centrum Augustów 3:1 (25:21, 25:19, 24:26, 25:14)