REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Eryk żyje z tykającą bombą zamiast serca. Potrzeba 9 mln zł na operacje!

Powiat

Eryk Kopczewski z Radziłowa ma tylko połowę serca i potrzebuje 9 mln zł na operacje, które dadzą mu szansę żyć. Eryk musi polecieć do Stanów Zjednoczonych do swoich 9. urodzin (26 marzec). Jeśli nie uda się uzbierać tak dużej kwoty, nikt na świecie nie będzie w stanie pomóc Erykowi. Rodzina i przyjaciele organizują zbiórki i licytacje. Poszukują też wolontariuszy do pomocy w organizacji zbiórek pod kościołami oraz sklepami na terenie diecezji łomżyńskiej.

REKLAMA

- Eryk rośnie, a połowa serduszka nie nie wystarcza, by żyć. Boję tak bardzo, że przyjdzie dzień, kiedy mój synek nie da rady – odejdzie na moich oczach, a ja nie będę mogła nic zrobić! - mama Eryka błaga o pomoc. 

O chorobie syna dowiedziała się już w 20. tygodniu ciąży. Eryk ma ciężką wadę serca HLHS, padaczkę objawową, doszły także niewydolność oddechowa, wada wzroku, głuchota czuciowo - nerwowa obustronna. Zaraz po urodzeniu Eryk przeszedł cewnikowanie serca, a w dziesiątej dobie skomplikowaną operację na otwartym sercu. W Polsce z tak chorym sercem chłopiec nie ma żadnych szans. Jedyną nadzieją jest wyjazd na leczenie do Stanów Zjednoczonych. 

- Eryk przeszedł już bardzo wiele, kilka razy pokonał śmierć i zawsze wracał do mnie! Walczy ze swoimi chorobami z wielką pokorą i zaciętością. W październiku 2016 r. u Eryczka została wykryta epilepsja, w międzyczasie obustronny niedosłuch. Z tym wszystkim można walczyć, ale serce muszą zoperować najlepsi specjaliści - mówi mama chłopca.

Każdy, kto chciałby pomóc i zostać wolontariuszem zbiórek na rzecz Eryka, może się zgłaszać pod nr tel. 513-384-701, p. Ewelina Kopczewska    

Zbiórka -> W Polsce z tak chorym sercem Eryk nie ma żadnych szans!

Licytacje -> Ratujemy serce Eryka-licytacje. ❤❤❤

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Olek
Zdrówka I sił życzę

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org