REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Czy pieniądze dają szczęście? (video)

Miasto

Chce się o tym przekonać rodzina pana Sławomira z Wyszkowa, która zgłosiła się do udziału w telewizyjnym programie "Bogaty dom, biedny dom". Emisja dziś (27 listopada) w Polsacie.

REKLAMA

W sobotę 27 listopada o godz. 12.40 w telewizji Polsat odbędzie się premiera najnowszego odcinka programu "Bogaty dom, biedny dom", którego bohaterem będzie m.in. pan Sławomir z Wyszkowa i trójka jego dzieci: Patrycja, Sandra, Dawid.

Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamienią się na kilka dni rolami - domami, budżetem i statusem społecznym, żeby sprawdzić czy pieniądze dają szczęście. Jedna z nich - Ludmiła, Bartek i ich córka Irena - należy do bogatej części społeczeństwa. Ich miesięczne dochody to 15-20 tys. zł. Z drugiej strony jest rodzina pana Sławomira, samotnego ojca z Wyszkowa, która utrzymuje się ze świadczeń socjalnych, co przynosi mu 2 tys. 300 zł dochodu miesięcznie. To musi wystarczyć m.in. na czynsz i inne opłaty, jedzenie, leki dla dzieci, z których dwoje to osoby z niepełnosprawnością. Jak wypadnie zamiana ról? Oto zwiastun programu:

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org