REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tylko z naszą pomocą ma szansę pokonać nowotwór...

Miasto

Jolanta Borzymek z Wyszkowa od 9 lat walczy z nowotworem. Choroba nie daje za wygraną, ale pani Jolanta i jej przyjaciele nie poddają się. Uruchomiona została właśnie zbiórka na leczenie wyszkowianki.

REKLAMA

Jolanta Borzymek ma 49 lat. Od 9 lat zmaga się ze złośliwym rakiem jajnika.

- Pierwszy raz zdiagnozowano u mnie nowotwór w 2012 roku - opowiada. - Diagnoza, jaką usłyszałam, przewróciła mój świat do góry nogami. Szok, płacz, niedowierzanie, złość na los, gniew i jedno jedyne pytanie, które nasuwało się każdego dnia: "dlaczego akurat mnie musiało to spotkać?". Ostatecznie jednak nadzieja, że musi być dobrze i chęć życia wygrała. Poddałam się chemioterapii, która przyniosła oczekiwany skutek. Nastąpiła remisja. W dalszym ciągu byłam pod kontrolą lekarza.Przez kilka lat wydawało się, że udało mi się pokonać raka.

Niestety w 2018 roku choroba zaatakowała ponownie.

- Tym razem nie jest już tak kolorowo. Pojawiły się przerzuty na węzły chłonne i płuca - przyznaje pani Jolanta.

Ponownie przyjęła chemioterapię. Po dziewięciu kursach nastąpiła tylko częściowa remisja, a skutek uboczny w postaci neuropatii uniemożliwia dalsze leczenie.

- Na tę chwilę medycyna konwencjonalna nie ma mi nic więcej do zaoferowania. Chciałabym więc spróbować jeszcze medycyny niekonwencjonalnej, która ma szereg różnych możliwości m.in komora normobaryczna, wlewy dożylne, komórki macierzyste, ozonoterapia, leczenie kurkuminą, kwasem salinomycynowym i wiele, wiele innych. Chciałabym wykorzystać wszystkie możliwe sposoby, aby pokonać raka i móc żyć - mówi pani Jolanta.

Zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe na leczenie.

- Rak powrócił. Tym razem nie jest już dla mnie tak łaskawy jak za pierwszym razem. Tylko z Waszą pomocą mam szansę pokonać nowotwór. Każda kwota, każda wpłata, udostępnienie będzie dla mnie wielkim wsparciem w tej ciężkiej walce. Za każdą okazaną pomoc z całego serca dziękuję - mówi pani Jolanta. 

Link do zbiórki -> Rak powrócił. Pomóż mi go pokonać

Licytacje -> Licytacje dla Joli

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org