REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ostrowski Styl 2021 zdobyty!

Rozrywka

Wyszkowski Teatr Tańca zdobył dwa pierwsze miejsca 20. edycji zawodów tanecznych Ostrowski Styl w Ostrowi Maz.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W miniony weekend odbyły się taneczne zawody rozgrywane przez wiele lat pod nazwą "Wirujący Krąg", a obecnie "Ostrowski Styl" w Ostrowi Maz. KIlkadziesiąt zespołów rywalizowało w kilkunastu kategoriach street dance, tańca scenicznego i innych form tanecznych. Tancerze Wyszkowskiego Teatru Tańca nie mieli sobie równych w dwóch kategoriach. WTT Junior zdobył pierwsze miejsce w kategorii 12-15 lat - taniec sceniczny, a Wyszkowski Teatr Tańca w kategorii 16 lat i więcej w - taniec sceniczny. Obydwa zespoły zaprezentowały się w choreografiach Martyny Busławskiej i Artura Bajlla.

- To dla Nas piękna niedziela, oby takich więcej. Dziękujemy Pani Beacie Stawickiej za opiekę i przygotowanie techniczne oraz Rodzicom za wsparcie i wiarę - powiedziała po występach twórczyni Wyszkowskiego Teatru Tańca Martyna Busławska.

Fot. Org.

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org