REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rolnicy się szkolili

Powiat

15 listopada Placówka Terenowa KRUS w Wyszkowie, wspólnie z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego, przeprowadziła szkolenie z zakresu BHP dla rolników z Trzcianki połączone z konkursem.

REKLAMA

Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance. Przeprowadzony został także konkurs wiedzy o BHP w gospodarstwie rolnym pn. „Pracuj bezpiecznie!”, którego laureatami zostali:

I miejsce: Jadwiga Uchal

II miejsce: Tadeusz Błoński

III miejsce: Janusz Uchal

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie. Podczas spotkania zaprezentowano środki ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin oraz omówiono inne zagadnienia dotyczące działalności KRUS. Pracownik MODR przedstawił rolnikom Program Rozwoju Obszarów Wiejskich po 2020 r. W związku ze szkoleniem uczestnicy otrzymali od Kasy kalendarze na 2022 rok oraz różnego rodzaju broszury i ulotki, które przybliżyły tematykę bezpiecznego wykonywania prac. 

Organizatorzy

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Zyga
Pewnie o rowach 'meloracyjnych' było

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org