REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Polacy w dawnej pracy" - konkurs na mieszkańców 50+

Powiat

Trwa atrakcyjny konkurs dla mieszkańców województwa podlaskiego i mazowieckiego „Polacy w dawnej pracy”. Organizatorem wydarzenia jest portal pracy Aplikuj.pl, który bardzo chciałby pokazać młodemu pokoleniu, jak ludzie pracowali jeszcze do niedawna. Podsumowaniem zabawy będzie wyjątkowa galeria stworzona ze zdjęć wszystkich uczestników.

REKLAMA

Jeśli posiadasz zdjęcia z okresu swojej pracy, mieszkasz w województwie mazowieckim lub podlaskim oraz masz ukończone 50 lat, dołącz do konkursu i zawalcz o atrakcyjne nagrody. Aby zgłosić się do konkursu, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie i wysłać za jego pomocą maksymalnie trzy zdjęcia, które przedstawiają Twoje dawne stanowisko pracy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada. Do zdobycia świetne nagrody takie jak: telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki. Więcej szczegółów konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org