REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jednoczy ich muzyka

Kultura

13 listopada odbyła się pierwsza próba Wyszkowskiego Chóru Kameralnego, który powstał przy Akademii Umiejętności Pan Hilary.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Chór prowadzi Izabella Jaszczułt-Kraszewska, śpiewaczka operowa, dyrygentka chóralna - prowadzi chóry w Siedlcach i Warszawie - i przede wszystkim wspaniały, doświadczony pedagog i nauczycielka śpiewu. Pierwsza próba odbyła się 13 listopada z udziałem kilkunastu chętnych osób.

- Naszym celem jest stworzenie grupy ludzi, które jednoczy muzyka. Chcemy, że nasze umiejętności wokalne rozwijały się ze spotkania na spotkanie. Będziemy realizować rzeczy coraz trudniejsze i coraz piękniejsze - zapewniał Piotr Adler, inicjator powstania chóru. 

- Damy państwu odpowiedni poziom satysfakcji, będziecie ćwiczyć i się rozwijać, szkolić gardło, nie będziecie chorować, bo śpiewanie to jest bardzo zdrowe zajęcie - mówiła dyrygentka chóru Izabella Jaszczułt-Kraszewska.

Na pierwszych zajęciach chór ćwiczył wykonanie Mazurka Dąbrowskiego.

Nabór do zespołu jest cały czas otwarty. 120-minutowe próby chóru będą prowadzone 1 x w tygodniu, w soboty, w godz. 11.00-13.00. Koszt wynosi 30 zł od osoby za zajęcia. Próby odbywają się w siedibie AU Pan Hilary (budynek poczty przy ul. Daszyńskiego). Informacje, szczegóły, zapisy pod nr tel. 531 931 200. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org