REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Auto stanęło w płomieniach

Na Sygnale

2,5 godziny trwała akcja gaszenia samochodu dostawczego, który stanął w płomieniach na trasie ekspresowej S8 w okolicach Poręby.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przed godziną 9:00 w sobotę 13 listopada do straży pożarnej wpłynęła informacja o pożarze samochodu na drodze krajowej nr 8 w pobliżu węzła Poręba. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania strażacy ustalili, że na pasie rozbiegowym pali się samochód dostawczy. W chwili przybycia zastępów straży pożarnej pojazd był całkowicie objęty ogniem. Kierowca znajdował się poza pojazdem i nie wymagał pomocy medycznej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów piany. Po ugaszeniu ognia wrak pojazdu przelano dokładnie wodą i sprawdzono kamerą termowizyjną. Akcja trwała 2,5 godziny i brało w niej udział 15 strażaków. 

Fot. OSP Brańszczyk KSRG/ KP PSP Wyszków

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org