REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ostrowski styl 2021 – #backintime (VIDEO)

Rozrywka

20-21 listopada w hali sportowej MOSiR przy ul. Trębickiego 10 w Ostrowi Mazowieckiej  odbędzie się kolejna - jubileuszowa edycja zawodów tanecznych Ostrowski Styl, które wcześniej istniały pod nazwą Wirujący Krąg. Po raz dwudziesty na parkiecie spotkają się tancerze z kraju i zagranicy, aby walczyć o miano najlepszych w poszczególnych kategoriach.   

REKLAMA

Podczas dwóch dni zawodów będziemy mogli zobaczyć bitwy taneczne oraz kategorie showcase. W sobotę od godz. 10:00 w Ostrów Freestyle Battle uczestnicy będą walczyć w dwóch kategoriach tanecznych: 1 vs 1 BREAKING oraz 1 vs 1 HIP HOP, finał bitew przewidziany jest na godzinę 19:00. W niedzielę natomiast od godz. 10:00 odbędą się pokazy formacji w kategoriach Debiuty, Street Dance, Taniec sceniczny oraz Inne formy tańca. W tym roku pojawiła się również nowa kategoria Showcase 30+. Oprócz licznych nagród finansowych i rzeczowych w poszczególnych kategoriach, formacje będą walczyć o Grand Prix Banku Spółdzielczego w wysokości 2000 zł i Grand Prix Burmistrza Miasta również w wysokości 2000 zł. Koncert Galowy przewidziany jest na godzinę 17:00.

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 1000 tancerzy z Polski i zagranicy, m. in. Hiszpanii, Ukrainy czy Litwy. 

Jak co roku w jury zasiądą cenione osobowości tanecznego świata. Kategorię Breaking 1 vs 1 sędziować będą: Bgirl Paulina, Bboy Chadzik, Bboy Gieras, kategorię Hip hop 1 vs 1 – Zolsky, BeWu, Paula,  kategorię Showcase - Zolsky, Anna Sawicka-Hodun, Katarzyna Koziorz. Imprezę poprowadzą: Beeski oraz Marta Molska, natomiast muzykę podczas bitew zapewni Dj Zielak i DJ Lazy One.

Misją naszych zawodów jest inspirowanie dzieci i młodzieży do tańca, promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i rozwijania talentów. Dodatkowo zależy nam na integracji środowiska tanecznego z Polski i zagranicy.

Każdy może wziąć udział! Wejdź na stronę ostrowskistyl.pl, zapoznaj się z regulaminem, zarejestruj się w kilku prostych krokach.

Aby poczuć ten klimat i spotkać tancerzy z Polski i zagranicy, zapraszamy do Ostrowi Mazowieckiej! Poznajcie Ostrowski Styl bliżej na ostrowskistyl.pl oraz na Facebooku i Instagramie.

Wstęp na zawody dla widzów: 15 zł - 1 dzień, 25 zł - 2 dni.

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org