REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

CEMS Chance - szansa dla młodych osób

Nauka

Nadchodzi XX już edycja CEMS Chance! Jest to charytatywna inicjatywa skierowana do młodych osób (15-16 lat), które nie miały jeszcze szansy odkryć swojego planu na życie. W ramach czterodniowej konferencji, która odbędzie się w dniach 7-10 grudnia, uczestnicy będą mieli okazję spotkać wielu inspirujących panelistów z bardzo zróżnicowanych dziedzin życia. Dni będą też wypełnione zwiedzaniem Warszawy i przeróżnymi atrakcjami.

REKLAMA

Konferencja będzie poprzedzona zdalnym programem mentoringowym (1-5 grudnia), podczas którego każdy uczestnik CEMS Chance dostaną swojego osobistego studenta-opiekuna, z którym przejdzie przez przygotowany przez nas we współpracy z zespołem psychologów i profesjonalnych mentorów program. Ułatwi on im bliższe poznanie siebie, swoich predyspozycji, talentów i życiowych celów. Podczas stacjonarnej części uczestnicy poznają swoich opiekunów na żywo i razem będą przeżywać zaplanowane przygody. 

Głównym założeniem projektu jest wyrównywanie szans, więc jedyne koszty pokrywane przez uczestnika to dojazd i powrót z Warszawy. Nabór do wydarzenia rusza 3. listopada i potrwa dwa tygodnie, a wyniki zostaną ogłoszone 24. listopada. Partnerem wydarzenia jest Phillips Polska i SEB Polska. Więcej informacji na projektowym Facebooku i Instagramie (CEMS Chance CSR) oraz na stronie www.cemschance.pl 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org