AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Punkt był blisko

Wymakracz Długosiodło nie ma szczęścia w rozgrywkach ligowych. W ostatnim pojedynku z KS Wąsewo ekipa z Długosiodła została pozbawiona remisu w ostatniej minucie spotkania.

Piłkarze Wymakracza Długosiodło nie najlepiej będą wspomniali ostatni ligowy mecz z KS-em Wąsewo. Gospodarze strzelili pierwszego gola jeszcze przed upływem pierwszego kwadranasa. Zespołowi prowadzonemu przez trenera Rafała Gordziejczyka prowadzenie dał Emil Rogalski. Goście dość szybko zabrali się do odrabiania strat i chwilę przed 30. minutą zdobyli wyrównującego gola. Jednak ich radość zmąciła czerowna kartka dla kolegi. Wydawało się, że w drugiej połowie Wymakracz będzie w komfortowej sytuacji. Gospodarze próbowali zdobyć gola przechylającego szalę zwycięstwa na ich korzyść. Długo utrzymywał się remis. Aż do ostatniej akcji, kiedy to przyjezdni pokonali bramkarza Wymakracza i zapewnili sobie zwycięstwo.

- Mieliśmy wszystko w swoich rękach, prowadziliśmy 1-0, rywale grali w ziesiątkę po czerwonej kartce i naprawdę w kiepskim stylu straciliśmy chociażby punkt - komentuje klub.

Tym samym skończyła się seria trzech wygranych meczów przez podopiecznych Rafała Gordziejczyka. Czy piłkarze Wymakracza ponownie wkroczą na zwycięską ścieżkę? O tym przekonamy się już 14 listopada, kiedy to do Długosiodła zawita Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

Wymakracz Długosiodło - KS Wąsewo 1:2 (1:1)

Wymakracz: P. Rosiński I - A. Jachacy, K. Michalak, M. Gałązka, M. Szymański - B. Kolankiewicz (M. Rytelewski), M. Laska, M. Kwiatkowski (J. Borczon), M. Rytel (D. Rutkowski) - E. Rogalski (A. Duda), E. Mostowski (C)