REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Strażaków wspierajmy, elektrosprzęt oddajmy"

Powiat

13 grudnia w budynku OSP Sieczychy będzie można bezpłatnie pozbyć się elektrośmieci. Za zebrane odpady jednostka OSP może otrzymać pieniądze na swoją działalność.

REKLAMA

Jeśli masz w swoim domu, piwnicy, garażu lub strychu zbędne, nieużywane telewizory, komputery, monitory, drukarki, pralki, kuchenki, lodówki, telefony, elektronarzędzia i inny sprzęt na prąd lub baterie, możesz się ich bezpłatnie pozbyć, a przy okazji wesprzeć OSP Sieczychy. 12 grudnia na terenie jednostki prowadzona będzie zbiórka elektroodpadów. Za zebrane w akcji pieniądze ochotnicy mają szansę na pozyskanie potrzebnych na remonty środków finansowych.

Organizatorem akcji "Strażaków wspierajmy, elektrosprzęt oddajmy" jest Green Office Ecologic a biuro akcji (czynne w godzinach 8.00-16.00) mieści się w Warszawie przy ul. Trębackiej 4, tel. 798-111-276. Koordynatorem akcji w Sieczychach będzie komendant Jan Andryszczyk, tel. 537-215-946.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Zlonex
A przyjmą telewizory bez cewek i lodówki bez agregatów to połowa skupow złomu w wwy dołączy się do akcji ?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org