REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Zgrana szkoła" - zaproś planszówki na swoje lekcje

Rozrywka

Firma Rebel, jeden z największych producentów w polskiej branży gier planszowych, organizuje akcje pod hasłem: "Zgrana Szkoła" i "Zgrana Biblioteka". Firma oferuje bezpłatne szkolenia i warsztaty z wykorzystania gier oraz pakiet startowy planszówek.

REKLAMA

Akcja - na ten moment - ogłoszona została dla województwa pomorskiego, ale firma Rebel prosi o zglaszanie się placówek także z innych województw.

- Pilotażowo projekt będzie realizowany na terenie województwa pomorskiego, jednakże po uzyskaniu dużej liczby zgłoszeń z innych regionów, będziemy planować kolejne etapy. Zgłoś swoją szkołę do udziału w bezpłatnym projekcie, a przyjedziemy pokazać Wam, jak świetnym narzędziem edukacyjnym mogą być gry planszowe! W ramach udziału w "Zgranej Szkole" otrzymacie między innymi pakiet gier  wydawnictwa Rebel oraz szkolenie dla kadry pedagogicznej z wykorzystania gier planszowych na lekcjach - zachęcają organizatorzy. 

Co zyskają szkoły uczestniczące w projekcie?

  1. nowe narzędzie pracy z uczniami, które gwarantuje dobrą zabawę, zaangażowanie ale i efekty!;
  2. profesjonalne szkolenia w formie wykładu i praktycznych warsztatów, które nauczą kadrę pedagogiczną jak wykorzystać gry planszowe podczas lekcji;
  3. bazę gotowych scenariuszy zajęć do wykorzystania na różnych przedmiotach o różnej tematyce, zgodnych z podstawą programową MEN;
  4. pakiet gier na start;
  5. przykładowe zajęcia dla uczniów;
  6. zniżkę na zakupy w sklepie Rebel.pl;

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie ZGRANASZKOLA.PL  Niezależnie, na stronie akcji są już w tym momencie dostępne konspekty lekcji z wykorzystaniem gier planszowych.  

Odrębna akcja jest również organizowana dla bibliotek. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy TUTAJ

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
To jest dopiero początek braków kadrowych, jak od marca będą obowiązkowe szczepienia medyków to dopiero zacznie się armagedon, to się L4 zaczną sypać, Byyrawo Dodek
QQRYQ
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Zamiast płacić misiewiczom i pociotkom znajomych powinni dobrze zapłacić pielęgniarkom a my od tego jesteśmy żeby tak było. Ale jak ma ktoś to zrozumieć jeśli w radzie nadzorczej jest sklepowa która nie zna się jest w radzie szpitala i jest prezesem i została nim bez wiedzy i konkursu. W tej sytuacji pielęgniarki powinny być burmistrzami. Ten świat stoi na głowie za tego rządu.
T
"Stan kryzysowy" w szpitalu. SOR bez obsady, bo pielęgniarki już nie dają rady
Może to tylko mi się wydaje... Ale tych 35 covidowych pacjentów którzy poszli na oddział to nie tak, że od razu tam się znaleźli. Na jaki oddział by się nie trafiało to raczej przez izbę przyjęć albo przez oddział ratunkowy, nigdy inaczej. Chyba, że od razu idą na oddział wewnętrzny, to co innego i roszczenia pielęgniarek są niezasadne. W innym przypadku to ktoś się chyba tymi 35 osobami najpierw zajął. I raczej się nie bał.
Grigorij
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława

REKLAMA

pl.jooble.org